• Informacje na temat:

  córki ewy

Artykuły na temat: córki ewy
 • Zmarła córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek

  Córka Ewy Bem (66 l.) odeszła 30 września 2017 roku, po długiej walce z chorobą. Miała 39 lat.

 • Nowa rola Ewy Błaszczyk

  Ewa Błaszczyk zagrała jedną z głównych ról w familijnym filmie "Za niebieskimi drzwiami" w reżyserii Mariusza Paleja. To ekranizacja nagradzanej powieści Marcina Szczygielskiego. Film opowiada historię 11-letniego Łukasza (Kowalczyk), którego matka po tragicznym wypadku samochodowym zapada w śpiączkę.

 • Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  ...oraz wodzi wzrokiem. córka Ewy Błaszczyk, podobnie jak kilkoro innych pacjentów, w maju tego roku przeszła operację wszczepienia symulatora, który miał usprawnić pracę jej mózgu i rdzenia kręgowego. Aleksandra nie jest pierwszym przypadkiem wybudzenia po operacji. Klika dni temu ze śpiączki wybudził się również 35-letni pacjent. Przypomnijmy, że w maju 2000 roku córka Ewy Błaszczyk...

 • "Zbliżenia": Film dla matek i córek

  24 października na ekrany kin trafi nowy film Magdaleny Piekorz "Zbliżenia" z główną rolą Joanny Orleańskiej, której partnerują: Ewa Wiśniewska i Łukasz Simlat. Premierowo w Interii możecie zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji Studia Filmowego TOR.

 • Tak wygląda życie Ewy Bem po śmierci córki. Mąż jest jej opoką!

  Choć cierpi po stracie córki, Ewa Bem (67 l.) robi wszystko, by wnuki widziały uśmiechniętą babcię. Gwiazda ma w ukochanym ogromne wsparcie.

 • Ewa Drzyzga powraca, by słuchać

  Wiosenny sezon popularnego talk-show Ewy Drzyzgi przywita swoich wiernych widzów nową czołówką i odświeżonym wystrojem studia.

 • Poruszające słowa ojca Ewy Tylman: Nadal nie ma żadnego rozwiązania

  Andrzej Tylman, ojciec zaginionej w listopadzie 2015 roku Ewy Tylman, udzielił wywiadu, w którym wyznaje, że sprawa dotycząca jego córki nadal nie została rozwiązania. Opowiedział również o ogromnej tęsknocie i bólu, który cały czas mu towarzyszy.

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • "Na Wspólnej": Dramatyczny koniec wieczoru panieńskiego Ewy

  Mama Ewy wprasza się na wieczór panieński córki. Irena jest bardzo podekscytowana imprezą w towarzystwie przyjaciółek Ewy. Starsza pani szaleje na parkiecie tak, że Olszewska i Danka są(...) chodzić na treningi. Kiedy Norbert protestuje, alkoholik oskarża go o seksualne nagabywanie jego córki i straszy policją!

 • "Zbliżenia" : Pępowina

  "Zbliżenia" Magdaleny Piekorz - historia toksycznej relacji matki i córki - to film histeryczny, źle napisany, kiepsko zagrany, fatalnie wyreżyserowany, pełen sztuczności i pretensjonalnych gestów. Fabuła, pretendująca do miana eleganckiego psychologicznego dramatu, odpycha nieznośnym emocjonalnym kiczem.

Zdjęcia na temat: córki ewy
Wideo na temat: córki ewy
 • Córka Ewy Błaszczyk już po operacji

  W szpitalu klinicznym w Olsztynie zakończyła się operacja wszczepienia stymulatora córce Ewy Błaszczyk, Oli Janczarskiej. Dziewczyna jest w śpiączce od 16 lat. Stymulator ma pomóc w jej wybudzeniu. (TVN24/x-news)

 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • Ewa Błaszczyk o kolejnej terapii córki: To jest eksperyment

  Córka Ewy Błaszczyk ma zostać poddana nowatorskiej terapii komórkami macierzystymi. W rozmowie z nami aktorka zdradza, że jest to dla niej "nowe światło niosące fantastyczne możliwości". Czy tym razem przyniesie efekty?

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

Dyskusje na temat: córki ewy
 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Zdejmijcie artykuł o wybudzeniu córki Błaszczak figuruje od roku,czyż nie macie nowych wiadomości-zenada

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Trzymamy kciuki,żeby było jak najlepiej i z córką Pani Ewy i z innymi pacjentami po tej operacji. Dla Pani Ewy medal złoty się należy,za tyle serca i za niestrudzoną walkę o lepsze jutro dla córki i dla wszystkich innych dzieciaków,którym pomogła dzięki fundacji :) Wszystkiego dobrego dla Pani!!!

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Ja zwyczajnie beczę ze szczęścia. Podziwiałam i wspierałam SMS-ami klinikę" "Budzik". Pani Ewo serdecznie gratuluję! Pani miłość i wiara w wybudzenie ukochanej córki zwyciężyła. Proszę o wspieranie innych "śpiących rycerzy". Powodzenia i wytrwałości w tym wspaniałym, jakże trudnym zadaniu.

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Pani Ewo, gratulacje i trzymamy kciuki o powrót córki do normalnego zycia

 • Re: Córka Ewy Błaszczyk wybudzona ze śpiączki!

  Tak czułam i też wierzyłam, że się tak stanie. Zdrowia dla córki i sił. Sama mam niepełnosprawną córkę z wadą genetyczną i wiem ile wymaga to wysiłku psychicznego i zachodu. Ale ile też jest radości z małych rzeczy. Sił życzę i cieszę się z Państwa rodziną.

 • Re: "M jak miłość": Wyjątkowy prezent dla umierającej córki

  scenarzyści nie uśmiercajcie Ewy ,to byłoby nie fer wobec Marka ,aja bardzo lubię tę aktorkę i chcę długo ją oglądać w tym serialu.

 • Jest dumny z córki - aktorki!

  NIE LUBIĘ JEGO CÓRKI ALE LUBIĘ PANA SUSZYŃSKIEGO BO ŚWIETNIE DUBBINGUJE I PODKŁADA GŁOSY W REKLAMACH I SPRAWDZA SIĘ ŚWIETNIE W ROLI CZARNYCH CHARAKTERÓW CHOĆBY W SERIALU ADAM I EWA GDZIE GRAŁ BOGDANA MĘŻA EWY

 • Re: Pierwsza miłość

  sobie, że Grażyna miała rację odnośnie Ewy i tego, że ją kocha. Załamana Grażyna wypłakuje się po rozstaniu z Błażejem na ramieniu córki. Tymczasem Kingę niepokoi dziwne zachowanie Marka i Adama. Wyraźnie(...), o czym jakiś czas temu tak bardzo marzył. Ale teraz Błażej wykręca się. Wychodzi z domu, by móc tylko spędzić czas w towarzystwie Ewy. Kiedy wraca, zastaje Grażynę pod wpływem alkoholu. Kobieta wygarnia mu

 • Re: Pierwsza miłość

  Błażej uświadamia sobie, że Grażyna miała rację odnośnie Ewy i tego, że ją kocha. Załamana Grażyna wypłakuje się po rozstaniu z Błażejem na ramieniu córki. Tymczasem Kingę niepokoi dziwne zachowanie(...) wyjazd na Teneryfę, o czym jakiś czas temu tak bardzo marzył. Ale teraz Błażej wykręca się. Wychodzi z domu, by móc tylko spędzić czas w towarzystwie Ewy. Kiedy wraca, zastaje Grażynę pod wpływem alkoholu

 • Re: Pierwsza miłość

  jest to odpowiedni mężczyzna dla jego córki. W pewnym momencie Robert jest zmuszony zostawić Olę samą, gdyż musi odebrać projekty od kolegi. W trakcie podróży potrąca pijanego rowerzystę. Marysia ma(...) zostawia pod opieką “Kaśki”. Ten od razu urządza imprezę. Zjawiają się na niej Błażej z Ewą. Sabina nie szczędzi przykrych uwag pod adresem Ewy. Tymczasem Ewa wypytuje Olę o dobrego ginekologa. Rysiek