• Informacje na temat:

  córki ewy bem

Artykuły na temat: córki ewy bem
 • Zmarła córka Ewy Bem, Pamela Bem-Niedziałek

  Córka Ewy Bem (66 l.) odeszła 30 września 2017 roku, po długiej walce z chorobą. Miała 39 lat.

 • Ewa Bem u Kuby

  Ewa Bem zasiądzie naprzeciw Kuby Wojewódzkiego w jego kolejnym talk-show, który zostanie nadany w Polsacie w niedzielę, 20 czerwca. W części muzycznej programu wystąpi zespół Toronto.

 • Młodsza córka Ewy Bem wzięła sprawy w swoje ręce. Chce pomóc mamie!

  Po śmierci ukochanej córki Pameli Ewa Bem (68 l.) przerwała swoją karierę i skupiła się na rodzinie. Teraz pojawiła się szansa, że za sprawą młodszej latorośli znów zacznie robić to, co kocha...

 • "Krzyżacy": Rock opera z gwiazdami

  30 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się premiera "Krzyżaków" - pierwszej od lat polskiej rock opery. W rolach głównych wystąpią m.in. Paweł Kukiz, Artur Gadowski (IRA), Maciej Balcar (Dżem) i laureat "Idola" Maciej Silski.

 • Tak wygląda życie Ewy Bem po śmierci córki. Mąż jest jej opoką!

  Choć cierpi po stracie córki, Ewa Bem (67 l.) robi wszystko, by wnuki widziały uśmiechniętą babcię. Gwiazda ma w ukochanym ogromne wsparcie.

 • "Miś", czyli triumf bareizmu!

  Dziś mija 30 lat od kinowej premiery "Misia" w reżyserii Stanisława Barei. To nie tylko jedna z najśmieszniejszych polskich komedii, lecz również jeden z najlepszych dokumentów epoki.

 • Ewa Bem czeka na córkę! To jej jedyne pocieszenie!

  Ewa Bem (68 l.) w 2017 roku straciła córkę - Pamelę , która walczyła z rakiem. Życie jednak toczy się dalej i piosenkarka stara się żyć normalnie, mimo tak ogromnej straty. Teraz przygotowuje się do świąt i pragnie, by ten czas był najpiękniejszy, zwłaszcza dla jej wnuków.

 • Ewa Bem pełna obaw. Nie tak wyobrażała sobie przyszłość córki

  Ewa Bem (67 l.) bardzo liczyła, że jej młodsza córka Gabrysia (23 l.) po skończeniu studiów w Londynie na kierunku Media i komunikacja społeczna wróci do Polski. Pociecha gwiazdy postanowiła jednak ułożyć sobie życie z dala od domu.

 • Ewa Bem kończy żałobę po córce. To nie była łatwa decyzja!

  Ewa Bem (67 l.) 30 września 2017 roku straciła córkę, Pamelę Bem-Niedziałek (+39 l.), która przegrała walkę z rakiem. Wygląda jednak na to, że wokalistka powoli wraca do codziennego życia oraz przede wszystkim, do pracy.

 • Ewa Bem: Wielka radość po trudnym roku

  Ewa Bem (57 l.) i jej bliscy w ubiegłym roku przechodzili niezwykle trudne chwile. Wielką pociechą dla piosenkarki są teraz jej wnuki oraz młodsza córka, Gabriela, która jest jej prawdziwym oczkiem w głowie. To właśnie jej sukcesy są dla niej największym pocieszeniem.

Wideo na temat: córki ewy bem
 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Ciacho

  Słodkie i kuszące. Momentami ostre i pieprzne. Takie jest CIACHO! Niepokorna i wywrotowa komedia o trójce zwariowanych braci, którzy zrobią wszystko, żeby wyciągnąć swoją siostrę z tarapatów. Zmiksuj Małaszyńskiego, Karolaka, Bosaka, Kota i Żmudę-Trzebiatowską. Podgrzej do wrzenia. Wrzuć do wszystkiego Patryka Vegę. Zamieszaj. Wkrój Mecwaldowskiego i Żaka. Do smaku przypraw Marietą Żukowską, Danutą Stenką i Joanną Liszowską. Dodaj Wojciecha Zielińskiego i kręć przez 30 dni. Włóż w scenografię...