• Informacje na temat:

  córki fritzla

Artykuły na temat: córki fritzla
 • Ulrich Seidl odbierze Złotego Anioła

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych europejskich reżyserów, nazywany "mistrzem dyskomfortu", Ulrich Seidl będzie gościem 11. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest. Podczas festiwalu odbierze Złotego Anioła za Niepokorność Twórczą. Wraz z nim do Torunia przyjedzie znana z "Raj: Miłość" aktorka Margarete Tiesel.

 • "Braterska nienawiść"

  Cztery lata kazali czekać na swoje nowe dzieło muzycy Rammstein. Jak wynika z poniższej rozmowy, nie była to łatwa robota. Powstawaniu "Liebe Ist Für Alle Da" towarzyszył spopularyzowany przez Goethego "weltschmerz" w czystej postaci. Giganci teutońskiego rocka przedłożyli jednak dobro zespołu nad wewnętrzne animozje.

Wideo na temat: córki fritzla
 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.