• Informacje na temat:

  córki fronczewskiego

Artykuły na temat: córki fronczewskiego
 • Piotr Fronczewski przeżywa separację córki

  Znajomi Piotra Fronczewskiego (71 l.) od kilku miesięcy martwią się o niego. Jest osowiały, nie cieszy go praca, odrzuca role.

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • Piotr Fronczewski nie miał dobrych relacji z córką przez lata! Nienawidziła go!

  Córka Piotra Fronczewskiego (72 l.) miała kilka lat, kiedy uległ urokowi innej kobiety i zdradził jej mamę. Długo nie była w stanie mu wybaczyć. Teraz może na nią liczyć.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • Piotr Fronczewski długo dojrzewał do tej decyzji

  ...z córkami i żoną w wakacje, ale kiedy córki dorosły, wyjeżdżały tam ze znajomymi. Aktor przez dobrych kilka lat nie był w Krzyżach. Teraz planuje tam wrócić, choć wie, że to już nie te same Krzyże co kiedyś(...) odpręża - słyszymy. Czyste auto to zresztą dla Piotra Fronczewskiego sprawa honorowa. Zawsze musi wyglądać, jakby dopiero wyjechało z salonu. Aktor uważa, że prawdziwy mężczyzna musi mieć dwie rzeczy...

 • Piotr Fronczewski: Aktor dojrzały

  Drugiego takiego ze świecą szukać! Powiedzenie "klasa sama w sobie" powstało chyba z myślą o Piotrze Fronczewskim. Na planie profesjonalny. Poza nim - uroczy, szarmancki, choć skryty.

 • Piotr Fronczewski dochodzi do siebie! Wiemy, co dolegało aktorowi!

  ...problemy Fronczewskiego z sercem. Przeszedł gruntowne badania i został wypisany ze szpitala. "Trzymamy za niego kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!" - mówi Michał Żebrowski, dyrektor(...) depresję" - zdradza w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" jego znajomy. Sytuacji nie poprawiał też fakt, że rozpadło się małżeństwo jego starszej córki Katarzyny. Lekarstwem na smutki stała się praca. Mimo...

 • Piotr Fronczewski w "Autach 2"

  Kolejną gwiazdą, która wzięła udział w nagrywaniu polskiej wersji językowej do animacji "Auta 2", jest Piotr Fronczewski.

 • Piotr Fronczewski wspiera ukochaną córkę

  Piotr Fronczewski (70 l.) kiedyś cudem ocalił własne małżeństwo. Dziś wspiera ukochaną córkę.

 • "Siła wyższa": Nowy serial w TVP

  Anna Dereszowska, Katarzyna Żak, Piotr Grabowski i Piotr Fronczewski to odtwórcy głównych ról najnowszego serialu TVP 1 "Siła wyższa". Widzowie będą mogli śledzić perypetie bohaterów już od września.

Zdjęcia na temat: córki fronczewskiego
Wideo na temat: córki fronczewskiego
 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  Pewna przesympatyczna rodzinka: mama Anka (Gabriela Kownacka), tata Jacek (Piotr Fronczewski), nastoletnia córka Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, Filip (Sergiusz Żymełka) zdecydowali się na ...założenie rodziny zastępczej. Zamieszkała wraz z nimi trójka „przysposobionych” małolatów: Zosia (Misheel Iargalsajkhan), Eliza (Aleksandra Szwed) i Romek (Aleksander Ihnatowicz) i tak się zaczęło…"Rodzina zastępcza" miała miliony fanów, emitowane obecnie powtórki też są chętnie oglądane.