• Informacje na temat:

  córki gwiazd

Artykuły na temat: córki gwiazd
 • ​Utalentowane córki gwiazd

  Dzieci gwiazd już na starcie mają ułatwione wejście do show-biznesu. Nic dziwnego, że wiele z nich decyduje się na karierę w świetle reflektorów. Część wybija się jedynie na nazwisku rodziców, inni naprawdę ciężko pracują na własny rachunek.

 • Hanna Lis o swoich córkach

  Hanna Lis podkreśla, że jej córki nie lubią rozgłosu i nie chcą brylować na salonach. Dziennikarka, która sama również unika show-biznesowych imprez, ma nadzieję, że nastolatki jak najdłużej będą trzymać się z dala od próżnego świata celebrytów.

 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Sławne siostry wielkich gwiazd

  Są mniej znane niż ich rodzeństwo, ale szturmem podbijają świat show-biznesu. Sprawdźcie, kim są siostry znanych serialowych gwiazd!

 • Snow "Informer": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  "A-liki-bum-bum-den" - tak śpiewaliśmy w 1993 roku za Kanadyjczykiem o pseudonimie Snow. Jego utwór "Informer" to punkt obowiązkowy na wszelakich listach gwiazd jednego przeboju.

 • Małgorzata Foremniak odbudowała więź z córką

  Zawsze starała się być dobrą mamą dla Aleksandry, swojej córki ze związku z Tomaszem Jędruszczakiem. Ale bywało, że życie utrudniało to zadanie Małgorzacie Foremniak (53 l.). Ostatnio Ola w jednej(...) w sposób, którego nie potrafiła zaakceptować. Zły nastrój córki Foremniak interpretowała jako bunt nastolatki. Gdy Ola oznajmiła, że chce się wyprowadzić z domu, ta poczuła ulgę. - Chciałam pomyśleć...

 • Mila Kunis i Ashton Kutcher: Pierwsze zdjęcie z córką

  Po trzech miesiącach od narodzin świat wreszcie zobaczył, jak wygląda Wyatt Isabelle - córka Mili Kunis i Ashtona Kutchera.

 • Kasia Kowalska wypowiedziała się na temat stanu zdrowia swojej córki!

  ..., została wyłączona możliwość dodawania komentarzy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Rumer Willis faworytką "Dancing with the Stars"

  Demi Moore była początkowo przeciwna występowi swojej córki, Rumer Willis, w programie "Dancing with the Stars". 26-latka jest jednak rewelacją amerykańskiej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Zdjęcia na temat: córki gwiazd
Wideo na temat: córki gwiazd
Dyskusje na temat: córki gwiazd