• Informacje na temat:

  córki kaczorowskiego

Artykuły na temat: córki kaczorowskiego
 • ...trzecich. Jej mama jest jednak przekonana, że za śmierć córki odpowiadają nowi "przyjaciele" jej pociechy. Pani Elżbieta porównuje ich do jakiejś dziwnej sekty! "To dziwni, podejrzani ludzie. Oni...

 • "Taniec z gwiazdami": Co w trzecim odcinku?

  W trzecim odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" królować będą gorące, latynoamerykańskie rytmy. Uczestnicy show zatańczą: salsę, sambę, rumbę, cha-chę i paso doble.

 • ​"Na dobre i na złe": Agnieszka Kaczorowska wraca do roli tancerki go-go

  Sara - seksowna tancerka erotyczna, w którą przed dwoma laty wcieliła się w "Na dobre i na złe" Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu" - wkrótce znów pojawi się w Leśnej Górze.

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Agnieszka Kaczorowska szczerze o ojcu! Poprowadzi ją do ołtarza?!

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) jest obecnie bardzo szczęśliwa i szykuje się do wymarzonego ślubu. W tym dniu bardzo ważna będzie dla niej rodzina. Ciekawe, czy wówczas zjawi się także ojciec celebrytki, z którym przez długie lata nie miała kontaktu.

 • Rzuci taniec dla aktorstwa?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", do niedawna niemal w każdym wywiadzie mówiła, że jej największą pasją jest taniec. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł ten Agnieszka zdobyła w 2010 roku) poważnie myśli jednak o tym, by zrezygnować z kariery tancerki. Dlaczego?

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska tańczy dzięki... Bożence z „Klanu”

  ...wytypowała wcześniej sześć dziewczynek, które stanęły do castingu do roli Bożenki, adoptowanej córki Grażyny (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i Ryszarda (Piotr Cyrwus). Niespełna 7-letnia Agnieszka(...)”, wciąż bardzo ciepło mówi o tej postaci i o serialu. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że gdyby 16 lat temu nie została wybrana do roli adoptowanej córki Lubiczów, być może nie zdobyłaby później...

 • Pasje dzieci najważniejsze?

  Grażyna z "Klanu" ma dylemat: pozwolić córce na taniec, czy raczej - ze względu na stan jej zdrowia - zabronić tej przyjemności?

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska przez Kaczorowską nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!?

  Dwie gwiazdy "Klanu" w polsatowskim show to podobno dla producentów za wiele. Małgorzata Ostrowska-Królikowska (50 l.) przez swoją serialową córkę nie może wziąć udziału w "Tańcu z gwiazdami".

 • "Klan": Co dalej z Grażynką?

  Po trzech miesiącach milczenia Arkadiusz (Daniel Olbrychski) odwiedzi Grażynkę (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) w pracy. Czy zechce założyć z nią rodzinę? A może - dla dobra swojej córki - nadal będzie udawał męża pani Nowikowej (Grażyna Strachota)?

Zdjęcia na temat: córki kaczorowskiego
Wideo na temat: córki kaczorowskiego
 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.