• Informacje na temat:

  córki mel b

Artykuły na temat: córki mel b
 • Mel B: Opiekun jej dzieci wyjawia prawdę o niej!

  Były opiekun dzieci Mel B. (43 l.) opowiedział o licznych wybrykach piosenkarki, których był świadkiem.

 • Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława nagrodzeni!

  Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" po raz kolejny przyznała nagrody "Przyjaciela Zaczarowanego Ptaszka". Tegorocznymi laureatami zostali m.in. Zbigniew Zamachowski i jego córka Bronisława, która była jedną z prowadzących podczas ostatniego festiwalu.

 • A jednak! Mel B (41 l.) chce definitywnie zakończyć swoje małżeństwo!

 • "Taniec z gwiazdami": Co w trzecim odcinku?

  W trzecim odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" królować będą gorące, latynoamerykańskie rytmy. Uczestnicy show zatańczą: salsę, sambę, rumbę, cha-chę i paso doble.

 • Mąż Mel B znęcał się nad nią?!

  Jeden z portali dotarł do zeznań Mel B (41 l.), które zostały zawarte we wniosku rozwodowym. Ich treść jest przerażająca!

 • Przystanek Woodstock 2015: Voo Voo dołącza do składu

  Kolejnym ogłoszonym wykonawcą na Przystanku Woodstock została formacja Voo Voo.

 • Aktor przez prawie 30 lat był mężem Robyn Gibson, która urodziła mu siedmioro dzieci. W 2009 roku gwiazdor rozwiódł się z nią i związał się z rosyjską piosenkarką Oksaną Grigorievą (45 l.), z którą ma córkę Lucię. To jednak również nie była miłość na całe życie. Przypomnijmy, że pięć lat temu Mel Gibson pobił matkę swojej córki, za co został skazany na prace społeczne. Od około dwóch...

 • Anna Dymna: Gwiazdy są cudowne

  - Polskich gwiazd nie trzeba długo zachęcać do współpracy przy akcjach charytatywnych, są cudowne - twierdzi Anna Dymna. Co roku organizowany przez jej fundację festiwal piosenki dla dzieci niepełnosprawnych wspiera kilku czołowych polskich wokalistów lub aktorów.

 • Mel B: "Byłam cztery lata w związku z kobietą"

  Melanie Brown (39 l.), znana jako Mel B, przyznała się, że przez długi czas jej partnerką była matka przyjaciółki jej córki!

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

Zdjęcia na temat: córki mel b
 • Mel B
Wideo na temat: córki mel b
 • Furia

  Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców "Casino Royale" i "Infiltracji". Gwiazda kultowych filmów akcji - "Okup", "Zabójcza broń", "Teoria spisku" - znowu rządzi w kinach. "Furia" to doskonale skonstruowany thriller, kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku. Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w...

 • Dorwać gringo

  "Zabójcza broń" w stylu Tarantino! A miało być tak pięknie. Udany skok i góra kasy do podziału, a na koniec niekończące się wakacje w rajskim kurorcie. Wakacje może i będą, tylko kurort zmienił się w meksykańskie więzienie, partner nie żyje, a kasa się ulotniła. Driver od lat w rubryce "zawód" może wpisać "przestępca", ale w takich tarapatach jeszcze nie był. Trafił do paki, która jest właściwie małym ogrodzonym miasteczkiem. Żyje tu mnóstwo bandziorów, szczurów i bezpańskich psów, ale także...

 • Niezniszczalni 3

  Barney Ross (Sylvester Stallone) i Lee Christmas (Jason Statham) wraz z zespołem mają do wykonania nowe zadanie. Muszą zmierzyć się z bezwzględnym handlarzem bronią, Condradem Stonebankskiem (Mel Gibson), jednym z założycieli Niezniszczalnych. Lata temu Barney próbował zabić dawnego przyjaciela, ten jednak przeżył i teraz pragnie zemsty oraz zlikwidowania ekipy. Ross postanawia do tego nie dopuścić. Do doświadczonych zawodowców, dołączają więc młodsi, lepiej zaznajomieni z najnowszą...