• Informacje na temat:

  córki władimira putina

Artykuły na temat: córki władimira putina
 • Córka Władimira Putina rozwiodła się!

  Życie prywatne i rodzinne Władimira Putina owiane jest wielką tajemnicą. Przez długi czas mówiło się tylko o jednej jego córce, 32-letniej obecnie Marii. W 2015 roku media "odnalazły" drugą córkę Putina, młodszą od niej o rok Jekaterinę. O życiu osobistym kobiety wiadomo było niewiele. Nie było jedynie tajemnicą, że w 2013 roku została żoną milionera, biznesmena Kiriła Szamałowa. Teraz okazuje...

 • Madonna: Kolacja z Putinem

  11 września w Moskwie zakończy się trasa Madonny promująca album "Confessions On A Dance Floor". Dzień po występie w stolicy Rosji dojdzie do spotkania "królowej popu" z Władimirem Putinem na prywatnej kolacji. Prezydent Rosji wystosował zaproszenie za namową swoich córek, które są fankami Madonny.

 • Władimir Putin i Alina Kabajewa wzięli potajemny ślub?! Oto dowód!

  O życiu prywatnym Władimira Putina krążą legendy, ale mało jest potwierdzonych informacji. Pewnym jest, że prezydent Rosji w lipcu 1983 roku ożenił się z Ludmiłą, a dwa lata później na świecie(...) skupiło wzrok nie na jej słowach, a na obrączce, która pojawiła się na palcu kobiety! Niektórzy twierdzą, że to ostateczny dowód na związek Putina i Kabajewej. Już wcześniej plotkowano, że ona...

 • Coppola: Herbatka u Putina

  Francis Ford Coppola ( "Czas Apokalipsy" , "Ojciec chrzestny" , "Dracula" ) był w sobotę, 30 stycznia, gościem prezydenta Rosji Władimira Putina. Panowie spotkali się na Kremlu i wspólnie wypili herbatę. Amerykański reżyser przybył do Moskwy, aby odebrać nagrodę Rosyjskiej Akademii Filmowej - Złotego Orła za całokształt twórczości filmowej.

 • Rosyjskie media znalazły drugą córkę Putina!

  Dziennikarze odkryli tożsamość drugiej pociechy Władimira Putina!

 • "Sputnik nad Polską": Dialog narodów

  Prezydent Rosji Władimir Putin napisał w specjalnym liście z okazji rozpoczęcia w Warszawie 6. Festiwalu Filmów Rosyjskich "Sputnik nad Polską", że jest przekonany, iż impreza ta "przyczyni się do rozwoju twórczego dialogu między społeczeństwami Rosji i Polski".

 • Masza Putin (29 l.), najstarsza córka Władimira i Ludmiły Putin, mieszka w Holandii, gdzie wiedzie spokojne i luksusowe życie.

 • Walcząc z Putinem, szukając siebie

  Dokumenty ("Pussy Riot. Modlitwa punka", "Historie rodzinne") i filmy przeznaczone dla najmłodszych ("Rysiek Lwie Serce", "Gdzie jest Gwiazdka?") zdominowały piątkowe premiery. Stawkę uzupełniają: rodzima "Papusza" oraz hollywoodzkie "Adwokat" i "Don Jon".

 • Jolanta Pieńkowska ostro o Putinie: Świński blondyn z...

  Prowadząca "Dzień Dobry TVN" podczas jednego z ostatnich programów wdała się w dyskusję na temat Władimira Putina. Rozmowa dotyczyła tego, że prezydent Rosji usunął z własnej biografii postać(...) o Putinie... "Kim trzeba być, żeby ze swojej oficjalnej biografii usunąć żonę, z którą ma się dwie córki?  Córki w biografii istnieją, ale nie wiadomo, kto je urodził. Może nastąpiło niepokalane...

 • To nie jest antypolski film!

  Reżyser filmu "1612" Władimir Chotinienko oświadczył w środę w wywiadzie dla dziennika "Izwiestija", że nie byłby w stanie nakręcić antypolskiego filmu, bo wychował się na polskim kinie i przyjaźni się z polskimi twórcami.