• Informacje na temat:

  coś o hannah montana

Artykuły na temat: coś o hannah montana
 • ...ratować to, co jeszcze pozostało na jej głowie. "Moje włosy usmażyły się od ciągłego farbowania" - wyznała. Miley Cyrus z kolei ze słodkiej Hannah Montana przeistoczyła się w wulgarnego wampa(...) nie toleruje pulchnych... Również Maciej Dowbor musiał nieco zejść z wagi, by utrzymać fuchę w telewizji. "Dyrektor powiedział mi: 'Musisz coś ze sobą zrobić, bo wyglądasz jak księżyc'. Przykro...

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Fenomen Miley Cyrus

  ...z ojcem łączącą ich miłość do muzyki i zakochując w swoim rówieśniku (w tej roli Liam Hemsworth, prywatnie chłopak Miley). - To coś zupełnie innego, niż "Hannah Montana" - deklaruje Sparks. - Bohaterka(...) tydzień włączają odbiorniki telewizyjne, by śledzić losy granej przez nią tytułowej bohaterki serialu "Hannah Montana", emitowanego przez Disney Channel - nie wspominając już o nabywcach jej płyt i tych...

 • Chce być nową Madonną

  Miley Cyrus, 15-letnia gwiazda disnejowskiego serial u "Hannah Montana", chciałaby stać się nową Madonną. Uważa, że królowa pop jest jej największą inspiracją.

 • Oskarżyli 15-latkę o plagiat

  Pochodzący z Los Angeles zespół Lustra oskarżył 15-letnią wokalistkę Miley Cyrus o kradzież piosenki. Ich zdaniem utwór "Rockstar" Cyrus jest kopią "Scotty Doesn't Know".

 • Kieliszkiem szampana i urodzinowym tortem z wizerunkiem Myszki Miki Disney Channel świętował pierwsze urodziny w Polsce. Jubileuszowa impreza odbyła się w warszawski klubie Foksal 19, a gościem specjalnym był dyrektor Disney Channel Polska, pan Rob Gilby.

 • Pomylił Miley Cyrus z Gwen Stefani! Zobacz

  Raper Flavor Flav z legendarnego zespołu Public Enemy zaliczył jedną z najśmieszniejszych wpadek w historii show-biznesu.

 • Sławna siostra nie zaszkodzi

  W Polsce ukazuje się w ten weekend debiutancka płyta grupy Metro Station, którą być może kojarzycie dzięki piosenkarce i aktorce Miley Cyrus.

 • Woody Allen Barcelona

  Po świątecznej przerwie w polskich kinach znów zagoszczą premiery filmowe. Będziemy mieli okazję zobaczyć m.in. najnowsze dzieło Woody'ego Allena, historię generała Augusta "Nila" Fieldorfa oraz fabularną adaptację japońskiej mangi "Dragonball".

 • Fenomen Miley Cyrus

  Miley Cyrus, urodzona siedemnaście lat temu w Nashville gwiazda telewizji, muzyki i kina żyje w blasku reflektorów, ale - jak sama mówi - zależy jej nie tylko na tym, by pozostać opanowaną i skoncentrowaną na swoich celach, ale też na przekazywaniu dobrych emocji innym.

Dyskusje na temat: coś o hannah montana
 • Re: Powrót na łono "rodzinki.pl"

  zapewne nie rozumiecie. A co wolicie? Hannah Montana? To jest głupi i nie śmieszny serial, ale WSZYSCY moi znajomi potwierdzają że ten serial jest genialny. Nawet moi rodzice się z tego śmieją, choć są dorośli. A to że wolicie Hanne (...) albo coś innego to wasza sprawa. To z was są (...) !!

 • Re: Miley Cyrus w "Dwóch i pół"

  Miley. Z wizerunkiem Hananh juz dawno zerwała a ludzie dalej jak ją widzą to mówią " o łeee Hannah Montana" Jak sie komuś przyznasz że lubisz Miley, albo że jesteś jej fanką to cie wyśmieją(...) skandali potrafią być najlepsze, że nie potrzebują niczego oprócz swojej muzyki, żeby bić rekordy. A nie taka Miley, rozumiem, chciała pokazać nową siebie, ale takie coś nie jest dobrym sposobem na

 • Re: Miley Cyrus w "Dwóch i pół"

  jej fanów, ale nie wszystko co złe to Miley. Z wizerunkiem Hananh juz dawno zerwała a ludzie dalej jak ją widzą to mówią " o łeee Hannah Montana" Jak sie komuś przyznasz że lubisz Miley, albo że(...) oprócz swojej muzyki, żeby bić rekordy. A nie taka Miley, rozumiem, chciała pokazać nową siebie, ale takie coś nie jest dobrym sposobem na pozyskanie nowych fanów. I jestem pewna że jeszcze trochę