• Informacje na temat:

  country maleńczuk

Artykuły na temat: country maleńczuk
 • Maleńczuk z wykształcenia jest...

  ..."Można być artystą-frajerem, albo można być nikim. Jak siostry Grycan" - mówi Maciej Maleńczuk. Nim został gwiazdą muzyki, miał za sobą biedę i więzienie...

 • Wampir i trubadur, czyli muzyczne oblicza Macieja Maleńczuka

  Satanista, gwiazdor, kontrowersyjny artysta - takiego dziś widzimy Macieja Maleńczuka. Ale w przeciwwadze do tabloidowych nagłówków stoi bogaty muzyczny dorobek, którego można mu tylko pozazdrościć. Przy okazji premiery "Tęczowej swasty" przypominamy jego 10 najlepszych momentów i ratujemy je od zapomnienia.

 • Sensacja! Maleńczuk w serialu!

  Maciej Maleńczuk zagra gościnnie pacjenta Leśnej Góry! Chce w ten sposób... wypromować swoją płytę z muzyką country. Na planie serialu wziął udział w wypadku i rozdawał autografy.

 • Fryderyki 2015 (nominacje): Pięć szans Artura Rojka

  Poznaliśmy nominacje do nagród polskiego przemysłu muzycznego Fryderyki. Najwięcej szans na statuetki mają Artur Rojek oraz duet Fisz Emade Tworzywo.

 • Maleńczuk w "Na dobre i na złe"

  Maciej Maleńczuk rozpoczął swoją przygodę z polskimi tasiemcami i niebawem widzowie zobaczą go w dwóch produkcjach.

 • Maleńczuk idzie w country!

  Klasyki country z gościnnym udziałem Nergala, Johna Portera i Gienka Loski. Maciej Maleńczuk znów zaskakuje.

 • Znany muzyk w kolejnym serialu

  Maciej Maleńczuk pojawił się gościnnie na planie nowego serialu TVN7 "Reguły gry", który będzie emitowany w każdy czwartek o godzinie 20, a premierowy odcinek widzowie stacji zobaczą już 16 lutego.

 • Maciej Maleńczuk znów zaśpiewa country

  Jeden z najstarszych festiwali w Polsce, Piknik Country Mrągowo znów przyciągnie wielu artystów i miłośników muzyki country. Impreza odbędzie się w dniach 23-25 lipca, a pojawią się na niej m.in. Maciej Maleńczuk, Lonstar czy The Medley.

 • Maciej Maleńczuk gwiazdą Pikniku Country

  Jubileuszowy XXV Piknik Country w Mrągowie (28-30 lipca 2006) zakończą przeboje country w wykonaniu m.in. Macieja Maleńczuka i Homo Twist, Haliny Młynkovej czy Łez. W piątkowy wieczór, 28 lipca, wystąpią również zespoły, które zapoczątkowały country w Polsce: Country Family oraz zespół Babsztyl. Wśród zagranicznych gwiazd zobaczymy Katję Kaye z Niemiec oraz K.C.Williamsa z USA.

 • Johnny Maleńczuk rozprawia się z Dolly Parton

  Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing "Psychocountry", Warner

Wideo na temat: country maleńczuk
 • Hel

  Hel

  Debiut Kingi Dębskiej to mocna i poruszająca historia psychiatry skrywającego przed najbliższymi mroczny sekret. W roli głównej występuje Paweł Królikowski, który po pokazie na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni zebrał za swoją kreację świetne recenzje. Królikowskiego wspierają: gwiazda czeskiego kina Anna Geislerova ("Szczęście", "Powrót idioty", "Piękność w opałach"), zrywający w "Helu" z wizerunkiem grzecznego chłopca Leszek Żurek ("Mała Moskwa", "Randka w ciemno") oraz Henryk...

 • Zombieland

  Najśmieszniejsza komedia-horror od lat. Opowiada o dwóch mężczyznach, którzy znaleźli sposób na przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Columbus /Jesse Eisenberg/jest słabeuszem, którego przy życiu trzyma tylko paniczny strach, Tallahassee /Woody Harrelson/ natomiast to wymachujący kałasznikowem, mordujący zombie twardziel, którego celem jest pozbycie się ostatniego żywego trupa z powierzchni ziemi. Kiedy nasi dwaj bohaterowie połączą siły z Wichitą i Little Rock, którzy także...