• Informacje na temat:

  country music awards

Artykuły na temat: country music awards
 • Australijska aktorka i modelka Ruby Rose (31 l.) pojawiła się ostatnio na gali Annual Country Music Association Awards. Na tę okazję wybrała długą suknię, która uwydatniła jej tatuaże oraz podkreśliła bardzo szczupłą figurę. To właśnie nadmiernie szczupła sylwetka gwiazdy przykuwała największą uwagę. Uważacie, że Ruby Rose powinna wrócić do figury sprzed lat?

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Gwyneth Paltrow piosenkarką!

  Paltrow coraz odważniej ujawnia swoje muzyczne talenty. Jej występy na żywo można było zobaczyć podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród Country Music Awards. Wystąpiła też gościnnie podczas 53. ceremonii rozdania muzycznych nagród Grammy, gdzie zaśpiewała u boku Cee Lo Green. Śpiewu Gwyneth nie zabrakło także na tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów. Podczas 83. oscarowej ceremonii...

 • American Music Awards: Nominacje

  Popularny wokalista Usher jest głównym faworytem listopadowych nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego (American Music Awards). Ma szanse na zdobycie czterech statuetek. Po trzy nominacje otrzymali Kanye West i duet OutKast. Impreza odbędzie się po raz 32.

 • Rozdano American Music Awards

  W poniedziałek, 13 stycznia, w Shrine Auditorium w Los Angeles, już po raz 30. wręczono nagrody American Music Awards. Najwięcej wyróżnień zebrali Eminem (cztery) oraz Dixie Chicks i Creed (po dwie). Żaden z trójki wykonawców nie pojawił się jednak na gali wręczenia nagród.

 • Taylor Swift triumfuje na gali American Music Awards 2013

  Wokalistka pop-country Taylor Swift zdominowała niedzielną (24 listopada) ceremonię wręczenia American Music Awards. 23-latce przypadły w udziale aż cztery nagrody, w tym w najważniejszej kategorii wieczoru: artysta roku.

 • Ogłoszono nominacje do American Music Awards

  Faith Hill i Marc Anthony są artystami, którzy otrzymali najwięcej nominacji do tegorocznych American Music Awards. Oboje mają szanse na nagrody aż w czterech kategoriach. Gospodarzem ceremonii, która odbędzie się 8 stycznia w Los Angeles, będzie Britney Spears.

 • Nominacje do "Billboard Music Awards"

  Znane są już ostatecznie nominacje do tegorocznych nagród "Billboard Music Awards", przyznawanych przez branżowy amerykański tygodnik "Billboard". Największe szanse na zdobycie wyróżnienia ma Nelly. Raper z St. Louis nominowany jest aż w 10 kategoriach. Tuż za nim znajduje się Ashanti, której przyznano siedem nominacji, a dodatkowo - ponieważ występuje gościnnie z Ja Rule i Fat Joe - ma ona

 • "Idol" w rytmie country

  W poniedziałek, 14 kwietnia, rozdano nagrody stacji Country Music Television. Trzy statuetki trafiły do Kellie Pickler, piosenkarki wylansowanej za sprawą programu "American Idol".

 • Britney Spears króluje na rozdaniu American Radio Music Awards

  Britney Spears po raz kolejny w ostatnim czasie zdystansowała swoją konkurentkę Christinę Aguilerę. Tym razem była główną atrakcją ceremonii rozdania nagród American Radio Music Awards, która odbyła się w sobotę, 4 listopada, w Las Vegas. Jest to tym ciekawsze, że artystka w ogóle się na imprezie nie pojawiła.

Wideo na temat: country music awards
 • Ciężarna Nicole Kidman

  Nicole Kidman z mężem Keithem Urbanem na 43. uroczystości wręczenia nagród Academy Of Country Music Awards 20 maja.

 • Woodstock: 3 dni pokoju i muzyki

  Poruszający śpiew Janis Joplin, przeszywające dźwięki gitary Jimiego Hendrixa oraz zaangażowane teksty utworów Jefferson Airplane czy Canned Heat miały uczynić świat lepszym. Nawet jeśli to się nie udało, ich muzyka przemawia do kolejnego już pokolenia słuchaczy. Ona jest główną bohaterką filmu o festiwalu, który przeszedł do legendy. 4-dyskowe wydanie DVD zawiera zremasterowaną na nowo, 4-godzinną wersję reżyserską filmu oraz 2 godziny materiałów dodatkowych m. in. wyszukane w archiwach,...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...