• Informacje na temat:

  country rozdanie nagród

Artykuły na temat: country rozdanie nagród
 • Wydał fortunę na randkę z Taylor Swift

  Hollywoodzki aktor Jake Gyllenhaal wydał 100 tys. funtów, by sprowadzić na weekend do Londynu swoją nową partnerkę, gwiazdę country Taylor Swift .

 • Gwyneth Paltrow piosenkarką!

  Paltrow coraz odważniej ujawnia swoje muzyczne talenty. Jej występy na żywo można było zobaczyć podczas tegorocznej ceremonii rozdania nagród Country Music Awards. Wystąpiła też gościnnie podczas 53. ceremonii rozdania muzycznych nagród Grammy, gdzie zaśpiewała u boku Cee Lo Green. Śpiewu Gwyneth nie zabrakło także na tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów. Podczas 83. oscarowej ceremonii...

 • Prestiżowe nagrody po raz 50.

  Dziś (10 lutego) w Los Angeles odbędzie się ceremonia wręczenia najważniejszych nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego - Grammy.

 • Santana wciąż na topie

  Carlos Santana wciąż pozostaje na szczycie listy najpopularniejszych w USA albumów tygodnika "Billboard". W zeszłym tygodniu jego album "Supernatural" sprzedał się w prawie 220 tysiącach egzemplarzy, co oznacza, że w samych tylko Stanach Zjednoczonych znalazł już ponad 6 milionów nabywców. Na całym świecie płytę kupiło już łącznie ponad 11 milionów osób.

 • Jackson kontra Lady GaGa

  Michaela Jackson czy Lady GaGa? Kto z nich otrzyma prestiżową statuetkę American Music Awards dla "artysty roku"?

 • Norah Jones: Coś drgnęło

  Po ostatnich kiepskich wynikach sprzedaży na amerykańską listę przebojów chyba wraca koniunktura. Aż 9 płyt z pierwszej dziesiątki przekroczyło nakład 100 tysięcy egzemplarzy. Na 1. miejsce powróciła Norah Jones z "Not Too Late".

 • Debiutant na szczycie

  W tym tygodniu zestawienie listy "Billboardu" zdominowali debiutanci, którzy zajęli cztery pierwsze pozycje. W Stanach Zjednoczonych równocześnie zanotowano wzrost sprzedaży płyt, na co wpływ miały oczywiście premiery albumów popularnych wykonawców.

 • "Odchodzą w bieli?"

  "Go Away White" to tytuł wydanej w 2008 roku płyty formacji Bauhaus, pionierów rocka gotyckiego (choć - jak celnie zauważył magazyn "NME" - Bauhaus ma tyle z rocka gotyckiego, co Radiohead z rocka progresywnego) i jednej z najważniejszych grup post punkowych. Według zgodnej zapowiedzi muzyków to ostatni album kwartetu. Niestety, znów dały o sobie znać konflikty na linii Peter Murphy - reszta zespołu. Tym samym Bauhaus "odchodzą w bieli", choć to odejście bardzo przypominające pierwszy gorzki...

 • "Chcę, aby ludzie pie***yli się przy mojej muzyce"

  Rob Thomas w Polsce znany jest przede wszystkim jako autor i wokalista wielkiego przeboju "Smooth" Carlosa Santany. Jednak artysta jest przede wszystkim liderem szalenie popularnego w Stanach Zjednoczonych zespołu Matchbox 20, którego płyty rozeszły się za Oceanem w wielomilionowych nakładach. Ostatnio formacja zawiesiła jednak działalność, a Rob wydał pierwszy solowy album "...Something To Be" (2005). Zadebiutował wprost fantastycznie - płyta, promowana przebojowym singlem "Lonely No More",...