• Informacje na temat:

  courtney love aktorka

Artykuły na temat: courtney love aktorka
 • "Synowie Anarchii": Courtney Love zagra w serialu na 50. urodziny!

  Amerykańska wokalistka i aktorka Courtney Love dostała nie lada prezent z okazji swych 50. urodzin - angaż do serialu "Synowie Anarchii". Znana z porywczego usposobienia i kontrowersyjnych ról filmowych gwiazda zagra... przedszkolankę.

 • Niesforna Courtney Love

  Courtney Love, wokalistka amerykańskiego zespołu Hole oraz aktorka, słynna dzięki filmom Milosa Formana "Skandalista Larry Flynt" oraz "Człowiek z Księżyca", została postawiona przed sądem przez producentów filmu "Beat". Oskarżono ją o utrudnianie pracy na planie.

 • Zaawansowana anoreksja Courtney Love

  ...45-letnia piosenkarka i aktorka zaczęła się odchudzać w ubiegłym roku - wtedy rzeczywiście miała do zrzucenia kilka zbędnych kilogramów. Obecny wygląd Courtney wskazuje jednak na to, że ograniczanie jedzenia wymknęło jej się spod kontroli...

 • Courtney Love, kontrowersyjna amerykańska wokalistka i aktorka, musiała zrezygnować z udziału w najnowszym filmie Johna Carpentera, reżysera niezapomnianej "Ucieczki z Nowego Jorku". Powodem jest kontuzja kostki.

 • Aktorka polskiego pochodzenia zastąpi córkę Cobaina

  Frances Bean Cobain , nastoletnia córka Kurta Cobaina i Courtney Love, odrzuciła podobno ofertę roli w filmowej adaptacji "Alicji w Krainie Czarów" w reżyserii słynnego Tima Burtona. Zastąpi ją Mia Wasikowska , Australijka polskiego pochodzenia.

 • Courtney Love, amerykańska wokalistka i członkini grupy Hole, zaczęła w zeszłym tygodniu nękać telefonami sklepy firmowe najbardziej znanych projektantów mody, domagając się, aby wsparły jakoś jej przyjaciółkę Drew Barrymore, która niedawno straciła cały dobytek w pożarze swego domu.

 • ...w Hollywood. Para jest rodzicami trójki dzieci. Zagraniczne media poinformowały w minionym tygodniu, że ich rodzina powiększy się o jeszcze jedną pociechę! Courtney Love zaszokowała wyznaniem(...) show-biznesu? Śmierć Anny Przybylskiej to ogromna strata nie tylko dla bliskich, ale i... reklamodawców, z którymi współpracowała aktorka. Zmarłą gwiazdę ciężko bowiem kimkolwiek zastąpić. Jeden...

 • Courtney Love: kobiety do klawiatur!

  Courtney Love, wokalistka amerykańskiej grupy Hole, zachęca swe fanki, aby wzięły sprawy w swoje ręce i poprawiły swą pozycję społeczną. Środkiem do osiągnięcia tego celu ma być zdominowanie przez kobiety Internetu.

 • Courtney Love, amerykańska wokalistka, aktorka, liderka grupy Hole i była żona Kurta Cobaina, nie pozwala o sobie zapomnieć. Tym razem jest o niej głośno bynajmniej nie ze względu na skandal obyczajowy, lecz na jej atak na chciwość wielkich wytwórni płytowych.

 • Kolejna rola Courtney Love

  Courtney Love, wdowa po tragicznie zmarłym muzyku Kurcie Cobainie, wokalistka zespołu "Hole" oraz aktorka, która zasłynęła rolami w filmach "Skandalista Larry Flynt" i "Człowiek z Księżyca", zgodziła się zagrać główną rolę w kolejnej produkcji. "Hello Suckers" będzie biograficzną opowieścią o życiu Texas Guinan, legendarnej gwiazdy Hollywood.