• Informacje na temat:

  courtney love piosenkarka

Artykuły na temat: courtney love piosenkarka
 • Zaawansowana anoreksja Courtney Love

  ...45-letnia piosenkarka i aktorka zaczęła się odchudzać w ubiegłym roku - wtedy rzeczywiście miała do zrzucenia kilka zbędnych kilogramów. Obecny wygląd Courtney wskazuje jednak na to, że ograniczanie jedzenia wymknęło jej się spod kontroli...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

 • Courtney: Chciałam wyskoczyć z okna

  Wokalistka Courtney Love zaapelowała do swojego przyjaciela Marlona Richardsa, syna słynnego gitarzysty Rolling Stones, o pomoc w walce z jej "uzależnieniami".

 • Courtney Love: kobiety do klawiatur!

  Courtney Love, wokalistka amerykańskiej grupy Hole, zachęca swe fanki, aby wzięły sprawy w swoje ręce i poprawiły swą pozycję społeczną. Środkiem do osiągnięcia tego celu ma być zdominowanie przez kobiety Internetu.

 • Love zdemolowała pokój hotelowy

  Wygląda na to, że kontrowersyjna piosenkarka Courtney Love powróciła do swoich rock'n'rollowych korzeni. Gwiazda doszczętnie zdemolowała w kilka godzin swój pokój hotelowy.

 • Courtney Love kończy z muzyką

  Courtney Love, członkini amerykańskiej grupy Hole i wdowa po Kurcie Cobainie, postanowiła wycofać się z przemysłu muzycznego i oddać się nowemu zajęciu - "nie robieniu niczego".

 • Courtney chciała wciągnąć prochy Kurta!

  Nick Strauss, dziennikarz i pisarz, w swojej najnowszej publikacji przywołuje pewien wieczór sprzed lat, kiedy gościł w domu Courtney Love w Los Angeles. Uzależniona od narkotyków piosenkarka pokazała mu wówczas torbę z prochami męża i zaproponowała wciągnięcie ich przez nos! "Powiedziała, żebym poczęstował się pierwszy" - wspomina. Przypomnijmy, że Love w 2010 roku przyznała, iż zdarza jej się...

 • Courtney Love, liderka zespołu Hole i wdowa po Kurcie Cobainie, będzie zarabiać na życie na ulicy, jako kobieta do towarzystwa. Wszystko to zrobi jednak na potrzeby filmu "Darker Saints". Piosenkarka zagra agentkę FBI, która na w czasie śledztwa wciela się w prostytutkę.

 • Bieliźniany biznes wdowy po Cobainie

  Piosenkarka Courtney Love, była żona Kurta Cobaina, zakłada kolejny biznes. Z okazji swoich 45. urodzin artystka otworzy własny sklep bieliźniany w Hollywood.

 • Courtney Love nie przestaje rozrabiać

  Courtney Love, liderka zespołu Hole, była żona Kurta Cobaina, mocno rozrabia podczas swej wizyty w Londynie. Zaraz po lądowaniu na Heathrow samolotu z Los Angeles, artystka została aresztowana za ekscesy, jakich dopuściła się na pokładzie. Kilka godzin po tym jak opuściła areszt, piosenkarka znowu narobiła szumu, kiedy rozebrała się podczas wspólnego koncertu z Eltonem Johnem.