• Informacje na temat:

  courtney love z córką

Artykuły na temat: courtney love z córką
 • Courtney Love: "Brałam heroinę, gdy byłam w ciąży"

  Nie jest tajemnicą, że relacje między artystką a jej córką od lat nie należały do najbardziej poprawnych. Niedawno wprawdzie Courtney Love i Frances Bean Coban (23 l.) pozowały razem na ściance(...) sąd zakazł jej zbliżania się do niej. Teraz Courtney Love znów jest na ustach wszystkich. W filmie dokumentalnym "Kurt Cobain: Montage of Heck" otwarcie przyznała, że gdy była w ciąży z Frances...

 • Szokujące wyznanie Courtney Love

  Wdowa po Kurcie Cobainie przyznała się do zażywania heroiny, gdy była w ciąży z córką - Frances Bean.

 • "Synowie Anarchii": Courtney Love zagra w serialu na 50. urodziny!

  Amerykańska wokalistka i aktorka Courtney Love dostała nie lada prezent z okazji swych 50. urodzin - angaż do serialu "Synowie Anarchii". Znana z porywczego usposobienia i kontrowersyjnych ról filmowych gwiazda zagra... przedszkolankę.

 • Berlinale 2015: Christian Bale poszukuje sensu życia

  Największą sensacją pierwszego weekendu Berlinale okazała się wizyta Natalie Portman i Christiana Bale'a, którzy przyjechali do Niemiec promować najnowszy film Terrence'a Malicka, walczący o Złotego Niedźwiedzia "Knight of Cups". Fani aktorów koczowali przed czerwonym dywanem na kilka godzin przed oficjalną premierą filmu twórcy "Drzewa życia".

 • Jedyna córka tragicznie zmarłego Kurta Cobaina wyszła za mąż w tajemnicy! Nie powiedziała o tym swojej matce, Courtney Love (51 l.).

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Courtney Love straciła prawo do opieki nad córką!

  Courtney Love utraciła prawną kontrolę nad córką. Jak zapewnia adwokat Love , nie jest to spowodowane powrotem Courtney do narkotyków.

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Love zdemolowała pokój hotelowy

  Wygląda na to, że kontrowersyjna piosenkarka Courtney Love powróciła do swoich rock'n'rollowych korzeni. Gwiazda doszczętnie zdemolowała w kilka godzin swój pokój hotelowy.

 • Courtney Love: "Jestem niewinna"

  Courtney Love nie przyznaje się do stawianych jej zarzutów nielegalnego posiadania narkotyków. Wokalistka stanęła przed sądem za próbę włamania do domu swego menedżera pod koniec października. Krótko potem policjanci znaleźli przy niej podejrzane substancje.