• Informacje na temat:

  courtney love zdjęcia

Artykuły na temat: courtney love zdjęcia
 • Wystąpiła topless na koncercie!

  Wdowa po Kurcie Cobainie wciąż szokuje! Ostatnio na jednym z koncertów śpiewała... topless. Zobacz zdjęcia!

 • Sundance: Świetny dokument o Kurcie Cobainie

  Film "Montage of Heck", opowiadający historię Kurta Cobaina, gitarzysty i wokalisty grupy Nirvana, został zaprezentowany podczas tegorocznego festiwalu filmowego Sundance. Na film składają się prywatne nagrania, prezentujące osobisty, intymny świat Cobaina.

 • Naga Kate Moss na sprzedaż

  Davida LaChapelle Courtney Love. Każde z dzieł może osiągnąć bardzo wysoką cenę. I tak wartość portretu Turlington szacuje się na 2,5-3,5 tys. funtów. Za zdjęcie Bardot trzeba będzie zapłacić 4-6 tys. Fotografia przedstawiająca Marylin Monroe może kosztować od 2 do 3 tys. funtów, a cena zdjęcia Courtney Love szacowana jest na 7-9 tys. funtów.

 • Pokazy filmu o Kurcie Cobainie

  Specjalne kinowe pokazy filmu o wokaliście i gitarzyście Nirvany Kurcie Cobainie "Cobain: Montage of Heck" odbędą się w czwartek, 23 kwietnia, w kilkunastu polskich miastach. Dokument zawiera nieupubliczniane wcześniej materiały z prywatnych archiwów rodziny muzyka.

 • Co, jak i kto w serialach piszczy...

  Kiedy w 1950 roku wyemitowano pierwszy serial "I love Lucy", mało kto wierzył w powodzenie tego przedsięwzięcia. Podzielenie akcji na części i zmuszenie widzów do zasiadania przed telewizorami co(...) przez niego postacią. Przykładem mogą być losy gwiazd "Przyjaciół" - z całej szóstki w kinie pojawia się tylko Jennifer Aniston. Courtney Cox (Monika) gra i produkuje inny serial ("Cougar Town...

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.

 • Dave Grohl i Courtney Love: Razem dla Kurta

  Były perkusista Nirvany Dave Grohl wspomina wzruszający moment pojednania z wdową po Kurcie Cobainie - Courtney Love.

 • Courtney Love wydaje pamiętniki

  Courtney Love, wdowa po Kurcie Cobainie z Nirvany, poinformowała o dacie wydania swych wspomnień. Kontrowersyjna artystka nadała książce, która ukaże się w listopadzie tego roku, tytuł "Dirty Blonde: The Diaries Of Courtney Love".

 • Courtney Love, amerykańska wokalistka i członkini grupy Hole, zagra rolę seryjnej morderczyni w filmowej adaptacji książki Grega Ilesa "24 godziny". Reżyserem obrazu będzie Luis Mandoki, a oprócz wdowy po Kurcie Cobainie, wystąpią w nim także Stuart Townsend, Charlize Theron i Kevin Bacon. Praca nad filmem spowoduje opóźnienie w nagrywaniu płyty nowego zespołu Love - Bastard.

 • Courtney Love pisze wspomnienia

  Wdowa po liderze Nirvany, Kurcie Cobainie zdecydowała się na szczere wyznanie. W swojej autobiografii Courtney Love zamierza opowiedzieć o swoim związku z jednym z najbardziej cenionych muzyków, uzależnieniu od narkotyków i karierze w Hollywood.

Wideo na temat: courtney love zdjęcia
 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Raj: miłość

  Raj: miłość to najnowszy film uznanego austriackiego reżysera Ulricha Seidla (twórcy m.in. Import/Export i Upałów - Nagroda Specjalna na MFF w Wenecji 2001), którego światowa premiera odbyła się w 2012 roku na 65. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes, gdzie film zaprezentowano w konkursie głównym. Raj: miłość to pierwsza część filmowej trylogii reżysera, którą scala tytuł Raj. Seidl pracował nad nią przez cztery lata, kręcąc ponad 80 godzin zdjęciowego materiału. Pierwotnie stanowić...

 • I Love You Phillip Morris

  Gwiazda najzabawniejszych hitów filmowych Jim Carrey ("Maska", "Bruce Wszechmogący", "Zakochany bez pamięci") oraz Ewan McGregor ("Anioły i demony", "Sen Kasandry", "Autor widmo") w nieprawdopodobnej komedii o tym, ze wszystko w życiu jest możliwe. Pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji niezwykła historia, która wydarzyła się naprawdę. Steven Russell (Jim Carrey) prowadzi przykładne życie dobrego męża, funkcjonariusza policji i praworządnego Amerykanina. Pewnego dnia wszystko ulega jednak...