• Informacje na temat:

  cover girl

Artykuły na temat: cover girl
 • Recenzja Tricky "Adrian Thaws": Budka Suflera trip hopu

  Tricky ćpa ostatnio za dużo albo za mało. Efekt jest taki, że właśnie wydał najsłabszy album w karierze.

 • Największe przeboje lat 90. Rok po roku

  Lata 90. to nowe 80. - dowcipkują obserwatorzy trendów. Rzeczywiście, okres kaset, walkmanów, wypożyczalni wideo i gumy Turbo stał się w ostatnim czasie dekadą wyjątkowo modną.

 • Ash: Konkurs na najlepszy cover

  Członkowie brytyjskiej formacji Ash zdecydowali się zorganizować konkurs na najlepszy cover jednego ze swoich utworów. Zwycięska wersja zostanie wydana prawdopodobnie na którymś z przyszłych singli zespołu.

 • Nowy singel Posh Spice to cover

  "Not Such An Innocent Girl" - piosenka, która ma promować pierwszy solowy album Victorii Beckham, nie jest jej autorstwa. Co ciekawe, dwa lata temu wykonywała ją Amerykanka Willa Ford, która swego czasu w życiu prywatnym związana była m.in. z Nickiem Carterem z Backstreet Boys i Craigiem Davidem.

 • Pomimo wielu spekulacji i różnego rodzaju plotek , wciąż tak naprawdę nie wiadomo, jak wyglądać będzie dalszy los grupy All Saints. W brytyjskiej prasie pojawiły się teraz doniesienia, iż siostry Nicole i Natalie Appleton - a więc połowa kwartetu - mają zamiar pracować jako duet, a pierwszym ich wspólnym dziełem będzie nowa wersja przeboju "Who's That Girl", z repertuaru grupy Eurythmics.

 • Recenzja Neil Young "A Letter Home": Miś z okienka, Neil z budki...

  Na swoim trzydziestym piątym albumie Neil Young odcina się (przynajmniej) na chwilę od swoich ostatnich, długaśnych, psychodelicznych, a zarazem bardzo smacznych dokonań i nagrywa covery. Kolegów po fachu.

 • Tori Amos zaśpiewała w Sali Kongresowej

  Podczas czwartkowego (12 czerwca) koncertu w warszawskiej Sali Kongresowej Tori Amos wykonała zarówno swoje największe przeboje, covery a także piosenkę ze swojej ostatniej płyty. Amerykańska pianistka i wokalistka promowała w Warszawie album "Unrepentant Geraldines".

 • Wygłupy Coldplay

  Angielska grupa Coldplay kontynuuje tradycję wykonywania podczas koncertów najdziwaczniejszych utworów innych wykonawców. Tym razem, podczas skandynawskiej części nowej trasy, muzycy zaprezentowali własną wersję przeboju "Barbie Girl", z repertuaru zespołu Aqua.

 • Keith Dufffy i Shane Lynch, członkowie irlandzkiej grupy Boyzone, nagrali niedawno cover utworu "Girl You Know It's True" z repertuaru niesławnej grupy Milli Vanilli. Jest to według nich odpowiedź na złośliwe uwagi, że sami nie potrafią dobrze śpiewać.

Wideo na temat: cover girl
 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.