• Informacje na temat:

  cover utworu

Artykuły na temat: cover utworu
Wideo na temat: cover utworu
 • "Rojst": Piosenka Brodki nadaje klimat

  Serial "Rojst" promuje cover "Wszystko, czego dziś chcę" Izabeli Trojanowskiej wykonywany przez Monikę Brodkę. Jak artystka przygotowywała się do nagrania utworu?

 • B-Girl

  Porywająca historia młodej, genialnej tancerki Angel (czołowa b-girl Ameryki Jules Urich, rozsławiona przez telewizyjny hit "America's Best Dance Crew" i znany 500 tysiącom polskich widzów "Step Up 2"), która porzuca niebezpieczne ulice Brooklynu, aby spełnić marzenia o karierze breakdancerki w Los Angeles. Pozbawiona oddanych przyjaciół i skłócona z przeciwną jej planom matką (Missy Yager), Angel musi przezwyciężyć poważną kontuzję i wrogość lokalnych tancerzy, aby stanąć do emocjonującej...

 • Szok! Selena Gomez była ofiarą przemocy psychicznej podczas związku z Justinem Bieberem!

  nagranie utworu „Lose You To Love Me”. „To nie jest piosenka pełna nienawiści, tylko mówiąca, że miałam coś pięknego i nie mogę temu zaprzeczyć. To było bardzo ciężkie i jestem szczęśliwa, że się skończyło” - powiedziała Selena. Justin Bieber jak dotychczas nie skomentował słów byłej dziewczyny. (Cover Video/x-news)

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.