• Informacje na temat:

  craig david z dziewczyną

Artykuły na temat: craig david z dziewczyną
 • Zagraniczne hity na wiosnę 2012!

  ...się wzorów. Tak jak Jake (David Mazuz), którego samotnie wychowuje wdowiec Martin Bhom (Kiefer Sutherland).  Wyjątkowy dar Chłopiec nie mówi i nie pozwala się nikomu dotknąć. Nawet ojcu. Mężczyzna(...) (Craig Parker) udaje się wraz z armią do Kapui. Liczy, że uda mu się spacyfikować grupę zdesperowanych i zbuntowanych niewolników. Dowodzi nimi rezolutny Spartakus (McIntyre), któremu udało się uciec...

 • Daniel Craig zagra u Finchera?

  Daniel Craig zagra główną rolę w najnowszym filmie Davida Finchera - remake'u szwedzkiego filmu "Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet".

 • "Dziewczyna z tatuażem": Zwiastun!

  Zobacz zwiastun najnowszego filmu Davida Finchera "Dziewczyna z tatuażem", będącego ekranizacją pierwszej części kryminalnej trylogii "Millennium" Stieg Larssona. W głównych rolach występują: Daniel Craig i Rooney Mara.

 • Twardziel Craig David

  Craig David odesłał spod drzwi swojego pokoju hotelowego trzy fanki odziane jedynie w ręczniki. Wokalista uznał, że wykorzystywanie swojej gwiazdorskiej pozycji byłoby w takiej sytuacji "prymitywne".

 • Craig David: Inspirujące rozstanie

  W sierpniu ukaże się trzeci album Craiga Davida "The Story Goes". Inspiracją do napisania utworów było rozstanie z południowoafrykańską modelką Roxy Ingram, do którego doszło na początku tego roku. Nowe nagrania Brytyjczyka będzie można zapewne usłyszeć w drugiej połowie sierpnia w Sopocie, gdzie Craig David wystąpi na Festiwalu Jedynki, organizowanym przez TVP.

 • Demi Moore dziewczyną Bonda?

  Z okazji szóstej rocznicy swojego swiązku Demi Moore i Ashton Kutcher urządzili sobie wakacje "śladami Bonda",

 • Craig David, brytyjski wokalista pop, jest bardzo zaskoczony, że tak wiele uwagi poświęcają mu media i fani. Nie za bardzo też wie, co widzą w nim dziewczyny, które bez przerwy listownie i na koncertach wyznają mu miłość. Piosenkarz wołałby czasami być mniej popularny, tym bardziej, że coraz częściej oprócz wyrazów sympatii zdarza mu się otrzymywać pogróżki.

 • Nowa rola Daniela Craiga

  Daniel Craig zagra główną rolę męską w filmie "The Girl with the Dragon Tattoo". Obraz jest ekranizacją książki znanej w Polsce pod tytułem "Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet", jednej z części bestsellerowej trylogii "Millenium" Stiega Larssona.

 • Daniel Craig: Nie tylko James Bond

  Mimo że zalicza się dziś do niekwestionowanej czołówki hollywoodzkich gwiazdorów, swą renomę Daniel Craig zawdzięcza nie tylko roli Jamesa Bonda, którą po raz pierwszy wykreował w 2006 roku w filmie "Casino Royale". Zanim przywdział garnitur agenta 007, miał już na koncie kilka wspaniałych kreacji.

 • David Fincher: Mroczne gry

  Kręci filmy dopiero od 20 lat, ale ma już w swoim dorobku kilka produkcji, które przeszły do historii kinematografii. David Fincher, reżyser-samouk, to prawdziwy fenomen, który już od pierwszego obrazu wypracował własny, niepowtarzalny styl.

Wideo na temat: craig david z dziewczyną
 • David chce odlecieć

  "David chce odlecieć" to film o poszukiwaniu duchowości w świecie, który jest jej pozbawiony, a także o skutkach, jakie grożą każdemu, kto zdecyduje się obrać tego typu drogę. Mimo, że główną osią dokumentu Sievekinga jest odkrywanie prawdy o ruchu medytacji transcendentalnej i o naturze sekty jako takiej, to jednak film ten nie jest przeciwko poszukiwaniom duchowym. To raczej rodzaj skutecznego ostrzeżenia przed zbyt ambitnym i ślepym angażowaniem się w ten rodzaj działalności. Reżyser jest...

 • Dziewczyna z tatuażem

  David Fincher ekranizuje bestsellerowy thriller Stiega Larssona, znany w Polsce pod tytułem "Millennium. Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet". W rolach głównych Daniel Craig jako Mikael Blomkvist i Rooney Mara jako Lisbeth Salander.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.