• Informacje na temat:

  crank

Artykuły na temat: crank
 • Serialowe wieści zza oceanu: "Nowy wspaniały świat"

  Nowy wspaniały świat : Grant Morrison ("Batman"," "The Invisibles") oraz Brian Taylor ("Crank," "Gamer") staną za sterami ekranizacji powieści Aldousa Huxleya "Nowy wspaniały świat". Serial przygotowywany jest dla stacji SyFy (Scifi Channel) Producentami wykonawczymi oprócz Morrisona i Taylora będą  Darryl Frank ("The Americans," "All The Way") i Justin Falvey ("The Americans," "All The Way...

 • Statham w thrillerze "Crank"

  Jason Statham ( "Porachunki" , "Przekręt" ) zagra w thrillerze "Crank". Zdjęcia mają rozpocząć się w październiku 2005, w Los Angeles. Film oparty jest na scenariuszu Marka Neveldine'a i Briana Taylora. Obydwaj zadebiutują także jako reżyserzy.

 • Slayer nagrywa z Davem Lombardo

  Amerykańska grupa Slayer weszła do studia nagraniowego, by zarejestrować utwór, który znajdzie się na płycie kompilacyjnej "Crank It Up", sponsorowanej przez NASCAR, najpopularniejszą w Stanach Zjednoczonych serię wyścigów samochodowych. Za perkusją zasiądzie Dave Lombardo, oryginalny bębniarz grupy, który pomaga kolegom do czasu znalezienia następcy Paula Bostapha.

 • Brand New Sin kibicami zapasów

  Muzycy nowojorskiej, southernmetalowej grupy Brand New Sin to najprawdopodobniej najwięksi fani amerykańskich zapasów na rockowo-metalowej scenie. Dali tego dowód na wydanej w połowie listopada płycie "Tequila", na której pojawił się utwór "Crank It Up" skomponowany dla gwiazdy wrestlingu, gigantycznego Big Showa.

 • Van Halen: Pokręcona przeszłość, teraźniejszość i przyszłość

  wydawnictwu Crank Farm Comics z Portland w stanie Oregon.

 • The Music: Koncert dla Amnesty International

  Grupa The Music będzie gwiazdą koncertu "DJ Saved My Life", organizowanego przez Amnesty International. Impreza odbędzie się 15 października w Londynie.

 • Free Form Festival: Znamy kolejnego artystę

  Londyński, electropopowy duet autoKratz będzie jedną z gwiazd Free Form Festival 2010, który odbędzie się 15 i 16 października w Warszawie.

 • Raper przestaje przeklinać

  Amerykański raper Soulja Boy postanowił zmienić swój wizerunek i przestać przeklinać.

 • 17-letni tata

  Soulja Boy, nastoletni gwiazdor hip hopu, wkrótce zostanie ojcem.

 • Metallica bez Dave'a Ellefsona

  Dave Ellefson, basista znany z grupy Megadeth, która niedawno zakończyła swój żywot, nie dołączy do Metalliki. Po rozpadzie formacji Dave'a Mustaine'a pojawiły się plotki , że Ellefson dołączy do Jamesa Hetfielda i jego kolegów, pozostających bez stałego basisty po odejściu Jasona Newsteda. Tymczasem wokalista Metalliki podzielił się ostatnio swoim talentem wokalnym z formacją Gov't Mule.

Wideo na temat: crank
 • Adrenalina 2 - Pod napięciem

  W kinowym hicie ADRENALINA z 2006 roku Chev Chelios (Jason Statham) był przez dwadzieścia cztery godziny bardzo zajęty: walczył i zabijał, aby utrzymać w swoim organizmie wysoki poziom adrenaliny, bo tylko w ten sposób mógł powstrzymać działanie śmiertelnej trucizny, jaką mu wstrzyknięto. W sequelu ADRENALINA 2 - POD NAPIĘCIEM (CRANK HIGH VOLTAGE) ponownie spotykamy Cheva, który po tym, jak udało mu się przeżyć, rozpoczyna całkiem nowy dzień. Film zaczyna się w miejscu, w którym skończył się...

Dyskusje na temat: crank
 • Re: Finał "Breaking Bad"

  Zauważyliliście że Jason jak zakładał spodnie miał napromieniowane dowody rzeczowe przy sobie ? To spowoduje że Lydia i Schwankenwuul zwrócą się ku sobie a Jasonowi odpadną jaja ku uciesze wszystkich. Niewątpliwie najlepszy serial od czasów starożytnego Egiptu, oskarek z holywood już czeka i przebiera nogami.