• Informacje na temat:

  cuba jr, gooding aktor

Artykuły na temat: cuba jr, gooding aktor
 • Ogłoszono nominacje do Critics’ Choice Awards

  Ogłoszono nominacje do nagród Critics’ Choice Awards. W gronie docenionych aktorów i aktorek znaleźli się zarówno starzy wyjadacze jak i nowe nazwiska.

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Nominacje do nagród Emmy 2016

  Bryan Cranston, "All The Way" Benedict Cumberbatch, "Sherlock i upiorna panna młoda" Idris Elba, "Luther" Cuba Gooding Jr, "American Crime: Sprawa O.J. Simpsona" Tom Hiddleston, "Nocny(...) można zobaczyć wciąż te same powtarzające się nazwiska. I nie chodzi tu o to, że świetni aktorzy, jak Claire Danes, Kevin Spacey czy Viola Davis nie zasługują na kolejne wyrazy uznania - problem w tym...

 • Jak Lenny Kravitz wyznał miłość Annie Wendzikowskiej?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska, w swojej najnowszej książce opowiada, jak od kulis wyglądają jej wywiady ze światowymi sławami. Z lektury dowiemy się m.in., że miłość wyznał jej sam Lenny Kravitz...

 • Cuba Gooding Jr. znowu tatą!

  Cuba Gooding Jr. (37 l.), laureat Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w filmie "Jerry Maguire" , już po raz trzeci zostanie tatą. Nowy członek rodziny pojawi się na świecie późną jesienią.

 • Cuba Gooding Jr. w filmie "Radio"

  Amerykański aktor Cuba Gooding Jr. ( "Wyścig szczurów" , "Jerry Maguire" , "Pearl Harbor" ) kończy negocjacje na temat swego udziału w filmie " Radio ". Aktor ma wcielić się w postać upośledzonego czarnoskórego mężczyzny z małego miasteczka na południu Stanów Zjednoczonych.

 • Cuba Gooding Jr ma swoją gwiazdę

  Amerykański aktor Cuba Gooding Jr ma już swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej "Walk of Fame" - Alei Sław. Gwiazdor, który w 1997 roku zdobył Oscara za najlepszą rolę w filmie "Jerry Maguire" , nie mógł ukryć wzruszenia. "To wielkie szczęście i zaszczyt. Jestem naprawdę poruszony. To dla mnie honor" - mówił aktor, odpowiadając na pytania fotoreporterów.

 • Ed Harris pomaga Cubie Gooding Jr.

  Ed Harris ( "Pollock" , "Piękny umysł" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmie " Radio ". Aktor spotka się na planie z Cubą Goodingiem Jr. ( "Jerry Maguire" ), który kończy rozmowy na temat swej roli. Obraz powstanie w oparciu o opublikowany w 1996 roku artykuł autorstwa Gary'ego Smitha.

 • Gooding Jr. pokaże, jak zabijać

  18 października charyzmatyczny Cuba Gooding Jr. spróbuje swych sił w roli czarnego charakteru w filmu "Maczeta zabija" - nowym wystrzałowym hicie twórcy "Sin City" i "Desperado".

 • Na odbywającym się w Toronto 25. jubileuszowym festiwalu filmowym, Robert De Niro i Cuba Gooding Jr. zaprezentowali wspólnie swój najnowszy film "Men of Honor". Obraz, wyreżyserowany przez George'a Tillmana Jr., opowiada prawdziwą historię pierwszego czarnoskórego płetwonurka, który dostał się do jednostek marynarki wojennej USA.