• Informacje na temat:

  cudne wideo

Artykuły na temat: cudne wideo
 • Olga Frycz urodziła! Wygadała się jej słynna przyjaciółka!

  ...:  "Olga, Grześku, gratuluje wam małej dziecinki. Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka. Dziękuję za zdjęcia, cudne maleństwo" - zachwycała się Joasia.  Ani aktorka, ani jej partner nie udzielili(...) więcej materiałów wideo: 

 • Diamentowa Płyta Feel!

  Debiutancki album zespołu Feel przekroczył liczbę 150 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Grupa Piotra Kupichy ponownie znalazła się na 1. miejscu cotygodniowego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

 • Basia Kurdej szatan w ogniu krytyki! " Nogi masz bardzo klocowate"!

  ...stanęli m.in. jej mąż oraz Ewa Chodakowska. "Ja tam się jarałem, jak robiłem te foty! A zaraz wskoczę z tymi 'klocuszkami' do BASENU!! Love You!" - napisał pod zdjęciem Rafał Szatan. "Cudne ciało(...).  Takie podejście do sprawy bardzo nam się podoba! *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Imponujące liczby Feel

  Sprzedaż albumu "Feel" zbliża się do poziomu 150 tysięcy egzemplarzy. Płyta pokryła się już poczwórną Platyną. Zespół Piotra Kupichy ponownie znalazł się na 1. miejscu tygodniowego zestawienia najlepiej sprzedających się płyt muzycznych w Polsce.

 • Kasia Cichopek zaliczyła wpadkę! Spójrzcie tylko w dół!

  ...ubrać do tego grube podkolanówki i toporne kalosze. Całość wyglądała komicznie z racji tego, że Marcin Hakiel na zdjęciu pozuje bez butów.  "Zdjęcie cudne. Efekt trochę psują mi te toporne kalosze(...)?  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • "Tak zwyczajnie, od serca... "

  Zbigniew Hołdys to już legenda polskiej muzyki rockowej. Przez wiele lat był szefem zespołu Perfect, ale nie chciał zgodzić się na jego reaktywowanie i dlatego nie występuje z nim obecnie. Od 1991 roku praktycznie nie udzielał się na scenie muzycznej. Otworzył w Warszawie własny sklep z instrumentami, później zaczął wydawać własne pismo „Ultra Szmata”. Na powrót do muzyki zdecydował się dopiero w ub. roku. W grudniu dał koncert w warszawskiej Sali Kongresowej, a niedawno nagrał swą pierwszą...

 • Magda Mołek już tak nie wygląda! Ale zmiana!

  ...na głowie", "Jestem zakochana w tych włosach", "Cudny kolor włosów" - nie mogły się nachwalić Magdy internautki.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Wiemy, kiedy rodzi Joanna Krupa! Maleństwo przyjdzie na świat niedługo!

  ...modelki. "Już 20? No to połowa za Tobą. Jeszcze chwilka i maleństwo będzie na świecie", "Zjawiskowo Joasiu Asiu cudnie wyglądasz", "Gratulacje Ciąża Ci służy".  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Paulina Krupińska-Karpiel pokazała gorące zdjęcia! Fani oniemieli!

  ...dolarów", "Cudna kobieta", "Jesteś taaak piękna". *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Maja Hyży pręży ciało w bikini! Wygląda obłędnie!

  ...nie szczędzili jej komplementów w komentarzach i zachwalali jej zgrabną sylwetkę. A wam jak się podoba?  *** Zobacz więcej materiałów wideo: