• Informacje na temat:

  curtis stone

Artykuły na temat: curtis stone
 • Serialowe wieści zza oceanu: wakacyjne premiery

  Stone, Jackie Cruz, Lea DeLaria, Adrienne C. Moore oraz Elizabeth Rodriguez. American Gothic "American Gothic" to najnowszy dramat produkcji CBS. Twórcą serii jest scenarzystka Corinne Brinkerhoff(...)" występują: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey, Ruben Blades, Mercedes Mason, Lorenzo James Henrie i Colman Domingo. Premiera: 21 sierpnia (AMC). Wirus 28 sierpnia na...

 • Scorsese najlepszy

  W ankiecie magazynu "Rolling Stone" obraz "Gangs of New York" został okrzyknięty mianem "Filmu 2002 roku". Najnowsza produkcja Martina Scorsese w rywalizacji o miano najlepszego obrazu pokonała między innymi produkcje "Far from Heaven" Todda Haynesa i "Adaptation" Spike'a Jonze'a.

 • Jeszcze raz wynajdzie koło

  50 Cent pręży się w mediach przed wydaniem kolejnej płyty.

 • Pearl Jam: Urlop dla zespołu, praca dla menedżera

  "Gdy oni robią sobie rok wolnego, oznacza to, że mnie czeka praca cięższa niż kiedykolwiek" - żartuje Kelly Curtis, menedżer Pearl Jam. Wszystko wskazuje na to, że w roku 2001 czeka go sporo pracy - związanej zarówno z serią płyt koncertowych z ostatniej trasy, przygotowywaną płytą DVD, jak i kolekcją niepublikowanych utworów, która trafi do sklepów przez Gwiazdką.

 • 50 Cent nie chce wydać płyty. Dlaczego?

  "Black Magic" - taki tytuł miał nosić najnowszy album rapera 50 Centa. Płyta jednak najprawdopodobniej nie ujrzy światła dziennego. Dlaczego?

 • "Zagrałbym nawet w Bejrucie"

  Do Polski na dwa koncerty w Krakowie (26 marca) i Warszawie (27 marca) przyjeżdża słynny brytyjski basista Peter Hook z zespołem The Light. Artysta zaprezentuje w naszym kraju muzykę kultowej formacji Joy Division, która rozpadła się po samobójczej śmierci wokalisty Iana Curtisa w 1980 roku. W rozmowie z Arturem Wróblewskim basista opowiedział nie tylko o kontrowersjach związanych z prezentacją

 • "Prowadzę dość proste życie"

  zwykle na wszystkich instrumentach i śpiewa w czterech utworach. W pozostałych usłyszeć można m.in. Sinead O'Connor i Angie Stone. Wspominając pracę nad albumem Moby ujawnia kulisy tych duetów

 • Muzyka Joy Division w Warszawie

  11 lutego 2012 roku w warszawskiej Proximie legendarny basista Joy Division oraz New Order Peter Hook wykona w całości album "Unknown Pleasures", debiut zespołu Iana Curtisa. To na tej płycie znajdują się takie klasyczne nagrania jak "Disorder", "She's Lost Control" czy "Shadowplay"!

 • Szczęśliwy Bruce Springsteen

  Na ścieżce dźwiękowej do filmu "Lucky You" znajdą się dwa utwory Bruce'a Springsteena - "Lucky Town" i "The Fever". W obrazie Curtisa Hansona ("Tajemnice Los Angeles", "Cudowni chłopcy", "8. mila"), opowiadającym o zawodowym pokerzyście, główne role grają Eric Bana ("Troja", "Monachium", "Hulk"), Drew Barrymore ("50 pierwszych randek") i Robert Duvall ("60 sekund", "Dzień Zagłady").

 • Freebass: Trio basistów szuka wokalisty

  Freebass to nazwa nowej brytyjskiej supergrupy, tworzonej przez basistów znanych z New Order, Primal Scream i The Smiths. Obecnie ekipa z Manchesteru poszukuje wokalisty, który do tej pory był nieznany na scenie muzycznej. "Chcemy, żeby to był ktoś nowy" - tłumaczy Peter Hook z New Order.