• Informacje na temat:

  curuś podbija

Artykuły na temat: curuś podbija
 • Alicja Bachleda-Curuś pragnie wrócić do Nowego Jorku

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.) chce opuścić gościnne Los Angeles i z synkiem Henrym (6 l.) przenieść się do Nowego Jorku. Aktorka nareszcie postanowiła pomyśleć o sobie. Chce się rozwijać, więcej(...) aktorską w Ameryce. W Nowym Jorku skończyła słynną szkołę aktorską Lee Straberga i zaczęła podbijać trudny, amerykański rynek filmowy. Zaledwie po 5 latach pobytu w USA zagrała w swoim pierwszym...

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig nie wróci do Polski przed porodem?

  ...w najpopularniejszej wśród hollywoodzkich gwiazd klinice w Los Angeles - tej samej, w której na świat przyszły dzieci Alicji Bachledy-Curuś i Weroniki Rosati. Za luksus ten Joanna Kulig zapłaci krocie(...) Best Actress Oscars Predictions"). Gwiazda "O mnie się nie martw" od kilku tygodni osobiście promuje "Zimną wojnę" za oceanem i... podbija serca amerykańskiej publiczności. Podobno wszędzie, gdzie...

 • Don Johnson: Okulary, wyspa i aligator

  Garnitury od Versace, Ferrari w garażu, a na kanapie - aligator. I w serialu, i w życiu Don Johnson zdążył przywyknąć do luksusów.

 • Japończycy nie dali szans

  W okresie od 16 do 22 lipca br. najlepiej sprzedawaną płytą na świecie okazał się japoński bestseller "39", będący trzypłytową kolekcją największych przebojów popowego duetu KinKi Kids.

 • Najpiękniejsze Polki 2008

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Edyta Herbuś znalazły na liście kandydatek do tytułu "Najpiękniejsza 2008". W ubiegłym roku zwyciężyła Natasza Urbańska.