• Informacje na temat:

  curuś zagra

Artykuły na temat: curuś zagra
 • To dlatego Alicja Bachleda-Curuś nie wystąpi w serialu TVN?

  Miał być wielki powrót, jest wiele spekulacji i domysłów. Alicja Bachleda-Curuś (35 l.) poinformowała, że - wbrew wcześniejszym oświadczeniom - nie zagra w produkcji TVN. Czyżby za jej decyzją kryły się plany powiększenia rodziny?

 • Bachelda-Curuś rusałką

  Alicja Bachleda-Curuś zagra główną rolę w nowym filmie Neila Jordana "Ondine". Jej partnerem będzie Colin Farrell.

 • "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  W ubiegłym tygodniu media obiegła informacja o wielkim powrocie Alicji Bachledy-Curuś do polskich seriali. Gwiazda miała zagrać główną rolę w nowym serialu TVN "Pod powierzchnią". Niestety, dziś dowiedzieliśmy się, że Curuś zrezygnowała z roli. Dlaczego?

 • Co dalej z karierą Bachledy-Curuś?

  Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo rozczarowana amerykańską "fabryką snów". Aktorka chce podobno porzucić Hollywood i skupić się na pracy w Europie!

 • Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat: Czy to już miłość?

  Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości, że najsławniejszy polski koszykarz jest zauroczony Alicją Bachledą-Curuś (34 l.), jego ostatni wpis powinien je rozwiać. Marcin Gortat (33 l.) skomentował zdjęcie, które aktorka wrzuciła na Instagram z okazji Dnia Matki. Pod fotografią Lidii Bachledy-Curuś z młodych lat napisał: "Jaka piękna mama. Teraz już wiadomo, po kim to". O tym, jak uważnie sportowiec...

 • "Lekarze": Olga Bołądź zamiast Alicji Bachledy-Curuś

  Alicja Bachleda-Curuś otrzymała propozycję zagrania w piątej serii "Lekarzy", ale niestety nie mogła przyjąć tej oferty. - Alicja nie brała udziału w castingu, zatem nie mogła go przegrać - oświadczyła agentka aktorki po tym, jak media napisały, że Alicja przegrała walkę o rolę w serialu. Do obsady produkcji TVN dołączyła natomiast Olga Bołądź.

 • Alicja Bachleda-Curuś otrzymała zaskakującą propozycję. Wraca do Polski?

  Zuzanna Grabowska (35 l.) zaproponowała Alicji Bachledzie-Curuś (35 l.) pewną współpracę. Aktorka podjęła już decyzję.

 • Bachleda-Curuś zaręczona?

  W czasie swojego dwutygodniowego pobytu w Polsce Alicja Bachleda - Curuś zdementowała plotki o swoich zaręczynach. Choć przyznała, że "być może" jest zakochana.

 • Alicja Bachleda-Curuś powiedziała synowi o chorobie ojca

  Colin Farrell (41 l.), były partner Alicji Bachledy-Curuś (34 l.) i ojciec jej syna Henry'ego (8 l.), znów walczy z nałogiem. Jak wyznał, leczy się, bo chce być odpowiedzialnym rodzicem.

 • Bachleda-Curuś księżną

  Alicja Bachleda-Curuś w roli księżnej Eleonory Lotaryńskiej, Daniel Olbrychski jako generał Marcin Kazimierz Kątski oraz Borys Szyc jako hetman Mikołaj Adam Sieniawski - m.in. ci aktorzy wystąpią w filmie "Bitwa pod Wiedniem", do którego zdjęcia trwają od początku maja.

Zdjęcia na temat: curuś zagra
Wideo na temat: curuś zagra
 • Zwiastun filmu "The Girl Is in Trouble" z Alicją Bachledą-Curuś. Będzie hit?

  Marzenia Alicji Bachledy-Curuś o amerykańskiej karierze w końcu mają szansę się ziścić. W kwietniu do kin za oceanem trafiła etiuda studencka Juliusa Onaha "The Girl is in Trouble", w której polska aktorka zagrała... zdesperowaną Szwedkę!

 • Ondine

  Magiczna opowieść o przystojnym Irlandczyku Syracusie (Colin Farrell), który pewnego dnia wyławia z morza piękną i niezwykle tajemniczą dziewczynę (Alicja Bachleda-Curuś). Mieszkańcy pobliskiej wioski przekonani są, że kobieta jest mityczną nimfą - Ondine. Wiedziony uczuciem o niespotykanej mocy Irlandczyk zakochuje się w odnalezionej przez siebie niezwykłej dziewczynie.

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...

Dyskusje na temat: curuś zagra
 • Re: "Pod powierzchnią": Nowy serial z Alicją Bachledą-Curuś!

  marnota polskiego aktorstwa zagra. wygladaja jakby wszyscy z pierdla powychodzili

 • Re: "Pod powierzchnią": Alicja Bachleda-Curuś znika z serialu! Wiemy, kto ją zastąpi

  Dostała główną rolę , miejsce kręcenia filmu wysoko budżetowego to Janów Podlaski , zagra klacz Curęcje . Casting wygrała bo nie wymaga charakteryzacji .

 • Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Gwiazda??? Widocznie coś przespałem... Mogłaby zagrać w "Zróbmy sobie wnuka 2"

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  proponuję serial "Co curuś z ciebie wyrosło"!?

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Taka z niej hollywodzka gwiazda, że w filmie Ondine chociaż, że zagrała jedną z głównych ról obok Colina Farella, nie wymieniono jej w rolach głównych. Już na początku filmu jest: w rolach głównych: Colin Farell, a naszą Alę olano. Widzę,że musisz się wybrać do

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Taka z niej hollywodzka gwiazda, że w filmie Ondine chociaż, że zagrała jedną z głównych ról obok Colina Farella, nie wymieniono jej w rolach głównych. Już na początku filmu jest: w rolach głównych: Colin Farell, a naszą Alę olano.

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Przestańcie mówic o gwieździe. Zagrała 2 rólki i to takie o których wszyscy zapomnieli po za naszymi pismakami , a fakt że spała z Farelem nie nobilituje jej do miana gwiazdy. Normalna , ładna mloda aktorka i to wszystko. Tak jak Rosati- przespała sie z kikoma starcami od filmów i zrobiono z niej gwiazdę

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  Przestańcie mówic o gwieździe. Zagrała 2 rólki i to takie o których wszyscy zapomnieli po za naszymi pismakami , a fakt że spała z Farelem nie nobilituje jej do miana gwiazdy. Normalna , ładna mloda aktorka i to wszystko. Tak jak Rosati- przespała sie z kikoma starcami od filmów i zrobiono z niej gwiazdę oj masz racje, takich gwiazdek jak ona jest wiele u nich :)

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  haha, gwiazda - w jakich to ona niby filmach zagrała? same amerykańskie badziewie, jedynym jej sukcesem jest syn ze znanym aktorem i nic więcej, TYLKO dzięki temu było o niej głośno, a teraz wraca, a dlaczego? bo robicie z niej gwiazdę (którą w USA nigdy nie była), u nas w Polsce niestety gwiazdą można zostać z byle powodu jak już się wielokrotnie przekonaliśmy a tak na marginesie: ona ma twarz

 • Re: Alicja Bachleda-Curuś zagra w polskim serialu?

  haha, gwiazda - w jakich to ona niby filmach zagrała? same amerykańskie badziewie, jedynym jej sukcesem jest syn ze znanym aktorem i nic więcej, TYLKO dzięki temu było o niej głośno, a teraz wraca, a dlaczego? bo robicie z niej gwiazdę (którą w USA nigdy nie była), u nas w Polsce niestety gwiazdą można zostać z byle powodu jak już się wielokrotnie przekonaliśmya tak na marginesie: ona ma twarz