• Informacje na temat:

  cwenowna magdalena

Artykuły na temat: cwenowna magdalena
 • Magdalena Cwenówna: Tego nie umiała wybaczyć

  Chciała być dla niego tą jedyną – powierniczką jego tajemnic i muzą. I była, ale do czasu, gdy w teatrze, w którym oboje pracowali, pojawiła się młodziutka Edyta Jungowska.

 • 61-letnia Magdalena Cwenówna w samej bieliźnie! Seksowna?

  Magdalena Cwenówna to znana i ceniona aktorka teatralna i filmowa. Kobieta była też czwartą i zarazem ostatnią żoną Adama Hanuszkiewicza (†87 l.), z którym wzięła ślub w 1990 roku. Miłośnikom seriali telewizyjnych aktorka znana jest m.in. z "Na dobre i na złe", "Barw szczęścia" oraz "Klanu". Pani Magda nie jest miłośniczką ścianek i celebryckich spędów, dlatego jej nazwiska próżno szukać...

 • Adam Hanuszkiewicz i wszystkie kobiety jego życia!

  ...los bywa złośliwy – ją też zastąpiła u boku męża młodsza – również aktorka, Magdalena Cwenówna.  Działo się to w najgorszym chyba z możliwych momencie – gdy Kucówna poważnie zachorowała. Jej(...), chociaż stara mu się oddać sprawiedliwość jako artyście. Pożegnała go za to godnie ostatnia z jego żon – Magdalena Cwenówna.

 • Kto pocieszy Grażynę?

  Bogucki (Cezary Morawski). Grażynka opiekowała się przed śmiercią jego żoną, Lidią (Magdalena Cwenówna), która była chora na stwardnienie rozsiane. Wdowie pomagać będzie także najlepszy przyjaciel Rysia...

 • Czy Grażynka zdradzi Ryśka?

  Jeszcze przed przerwą wakacyjną widzowie byli świadkami, jak Grażynka podejmuje się opieki chorej na stwardnienie rozsiane Lidii Boguckiej (Magdalena Cwenówna-Hanuszkiewicz), żony profesora Maksymiliana (Cezary Morawski). W najnowszej serii "Klanu" wątek ten będzie kontynuowany. - Moja bohaterka tak bardzo zaangażuje się w pomoc chorej profesorowej, że ucierpi na tym jej małżeństwo - zdradza...

 • Adam Hanuszkiewicz nie żyje!

  Adam Hanuszkiewicz, jeden z najwybitniejszych współczesnych reżyserów i aktorów, zmarł w niedzielę, 4 grudnia, w Warszawie. Miał 87 lat. Grał także w serialach, między innymi: "Przedwiośnie", "Żołnierz zwycięstwa" oraz "Marzenia do spełnienia".

 • Tajemnicza choroba pacjentki

  ..."Wpadam w ciężką chorobę, która jest śmiertelna jeśli się jej nie zdiagnozuje w porę, a lekarze - niestety - nie wiedzą co mi jest. Objawy przypominają zawał serca lub zapalenie trzustki. Żadna z tych diagnoz nie jest prawidłowa" - opowiada na gorąco Magdalena Cwenówna, grająca Wandę. Jak zwykle lekarze z Leśnej Góry bardzo troskliwie zajmują się chorą i zlecają coraz to nowe badania, by odkryć...

 • Tajemnicza choroba pacjentki

  Na OIOM w szpitalu Leśnej Górze trafi elegancka kobieta około sześćdziesiątki. Nikt nie potrafi zdiagnozować choroby, na którą cierpi.

 • Hanuszkiewicz: "Kobieto! Boski diable"

  Adam Hanuszkiewicz mawiał, że lepiej niż na teatrze zna się tylko na kobietach. Czterokrotnie żonaty, był ich miłośnikiem w literaturze, na scenie, w życiu prywatnym. Rozmowy z aktorem o kobietach-inspiracjach zebrano w książce "Kobieto! Boski diable".

 • Jubileusz Hanuszkiewicza

  Adam Hanuszkiewicz, aktor i reżyser, dyrektor Teatru Nowego w Warszawie, obchodzi w środę, 16 czerwca, 80. urodziny. Z tej okazji zaprosił 80 gości - aktorów, reżyserów, polityków i prywatnych znajomych. Jak poinformował Teatr Nowy, prywatne przyjęcie w restauracji Artibus organizuje jubilatowi jej właściciel, Jacques Tourel.

Zdjęcia na temat: cwenowna magdalena