• Informacje na temat:

  cy waits

Artykuły na temat: cy waits
 • ​Nowe gwiazdy u "Simpsonów"

  W 24. sezonie amerykańskiego serialu animowanego "Simpsonowie", usłyszeć będzie można wiele gwiazd. Głosów bohaterom kreskówki użyczą m.in. Tom Waits i Justin Bieber.

 • Recenzja Maciej Maleńczuk "Tęczowa swasta": Trochę bardem, trochę błaznem

  Chyba jeszcze nigdy, nawet przy okazji obecności w "Idolu" nie było w mediach tyle Maleńczuka. Facet dowodzi, jak doskonale rozumie show-biznes, a jednocześnie, jak bardzo ma na show-biznes położone.

 • "Na dobre i na złe": Dr Krajewski to... melancholik?

  ...- Jestem dosyć depresyjnym gościem. Zawsze mnie ciągnęło w stronę nostalgii, melancholii - przyznaje młody aktor, w wywiadzie dla tvp.info. - Lubię słuchać muzyki, którą wielu uważa za smutną - dodaje. - To muzyka, która mnie nastraja, często pozytywnie. Zawsze towarzyszył mi Tom Waits i muzyka filmowa. To chyba moja największa pasja, właśnie muzyka filmowa.

 • Recenzja Napalm Death "Apex Predator - Easy Meat": Przepis na wieczną młodość

  "Muzyka może być środkiem do szybkiego zniszczenia społeczeństwa" - mawiał pewien człowiek z bródką, który miał być ponoć wiecznie żywy. Lenin nie przewidział jednak istnienia Napalm Death.

 • Paris Hilton na czarnej liście

  ..., partner Hilton - Cy Waits - został w środę zwolniony ze stanowiska menadżera klubu nocnego Tryst w hotelu Wynn i XS w hotelu Encore. Doniesienia te mają związek z aresztowaniem dziedziczki fortuny hotelarskiej w piątek 27. sierpnia i postawieniem jej zarzutów posiadania kokainy. Waits został zatrzymany w związku z podejrzeniem prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu i narkotyków. Policja zatrzymała...

 • Waits kontra reklama

  Tom Waits, słynny amerykański wokalista i kompozytor, rozważa wystąpienie na drogę prawną przeciwko jednej z europejskich firm reklamowych, pracującej dla samochodowego koncernu. Powodem jest pojawienie się w duńskiej reklamie Opla muzyki "podobnej" do jego twórczości.

 • Paris Hilton znowu do wzięcia

  Słynna dziedziczka i celebrytka Paris Hilton rozstała się z Cy Waitsem , współwłaścicielem kilku klubów nocnych w Las Vegas. Para była razem nieco ponad rok.

 • Tom Waits powraca

  Wytwórnia płytowa Toma Waitsa wydała oświadczenie, w którym potwierdziła, że legendarny muzyk, pisarz i aktor w jednej osobie, nagrywa właśnie swoje nowe dzieło, zatytułowane "Real Gone". Sam Waits zdradził już nawet kilka szczegółów dotyczących tego wydawnictwa.

 • Na te seriale czekaliśmy całe lato

  ...wakacyjnej przerwie już 30. września. W nowych odcinkach kultowej kreskówki pojawią się amerykański artysta Tom Waits oraz bożyszcze nastolatek, Justin Bieber, którzy zagrają samych siebie. Zapowiada...

 • Hiphopowy Tom Waits

  Na początku sierpnia ukaże się nowy album legendarnego amerykańskiego barda Toma Waitsa, "Real Gone" - następca "Blood Money" i "Alice", wydanych równocześnie, tego samego dnia w 2002 roku. Po raz pierwszy w dorobku artysty pojawią się elementy hiphopowe.

Dyskusje na temat: cy waits