• Informacje na temat:

  cybill shepherd

Artykuły na temat: cybill shepherd
 • Gwiazdy po latach: "Na wariackich papierach"

  Była modelka, Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i przemądrzały detektyw, David Addison Jr. (Bruce Willis) postanawiają wspólnie założyć agencję detektywistyczną "Blue Moon"... Tak powstaje jeden z najwybitniejszych seriali w historii telewizji. Pamiętacie "Na wariackich papierach"? Co słychać u bohaterów tej produkcji?

 • Znana aktorka zaczynała jako call girl

  Znakomity nowojorski reżyser Peter Bogdanovich wraca w wielkim stylu, porywając nas do świata marzeń o wielkiej sławie. Garść trafnych obserwacji, świeży dowcip i znakomici aktorzy!

 • "Na wariackich papierach": Szaleństwo to metoda!

  ...wcieliła się Cybill Shepherd, jak i David Addison grany przez Bruce’a Willisa, początkowo swoje obowiązki w agencji detektywistycznej o nieco idiotycznej nazwie "Blue Moon Shampoo Company" (Fabryka(...) i pod koniec trzeciego sezonu wysłali swych bohaterów do łóżka, wyniki oglądalności natychmiast spadły. No cóż, zawsze najciekawsze jest gonienie króliczka... Gwiazda kontra debiutant Cybill Shepherd...

 • 30 lat "Terminatora"

  Z okazji trzydziestej rocznicy premiery "Terminatora" prezentujemy 13 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Jamesa Camerona.

 • Czy boisz się "Słowa na L"?

  ...wraca z wakacji spędzonych w Meksyku wraz z bogatym finansistą filmowym. Natomiast Phyllis zaczyna podejrzewać, że Joyce ją zdradza. W tym sezonie pojawia się także Cybill Shepherd ("Na wariackich...

 • Dwie aktorki - dwie babcie

  Cybill Shepherd i Faye Dunaway wcielą się w role babć w dwóch filmach na podstawie powieści Nory Roberts.

 • Kochają na zabój

  ...coś więcej... David i Medeline z serialu "Na wariackich papierach" Dowcipny, zupełnie zwariowany detektyw David Addison (Bruce Willis) i dystyngowana, piękna Maddie Hayes (Cybill Shepherd...

 • Zawód miłosny Sonnenfelda

  Barry Sonnenfeld ( "Dorwać małego" , "Faceci w czerni 2" ) wyreżyseruje dla studia DreamWorks romantyczną komedię "The Heartbreak Kid", luźno zainspirowaną filmem z 1972 roku w reżyserii Elaine May na podstawie scenariusza Neila Simona.

 • Romanse Damoklesa

  ...i Cybill Shepherd, poprzez "Dempsey i Makepeace na tropie" i niezapomniany "Żar tropików". Jeżeli można zrozumieć dlaczego ruda Sylvie Gerard, dostawała niezdrowych wypieków, czując "żar tropików...

 • De Niro w "Taksówkarzu 2"?

  Aktor Robert De Niro ( "Chłopcy z ferajny" ) i reżyser Martin Scorsese ( "Aviator" ) rozważają nakręcenie kontynuacji słynnego "Taksówkarza" z 1976 roku. Film miałby opowiadać o tym, jak potoczyły się dalsze losy bohatera kultowego dramatu, Travisa Bickle'a.

Zdjęcia na temat: cybill shepherd
Wideo na temat: cybill shepherd
 • Czołówka serialu "Na wariackich papierach"

  Była modelka, Maddie Hayes (Cybill Shepherd) i przemądrzały detektyw, David Addison Jr. (Bruce Willis) postanawiają wspólnie założyć agencję detektywistyczną "Blue Moon"... Tak powstaje jeden z najwybitniejszych seriali w historii telewizji. Pamiętacie "Na wariackich papierach"?

Dyskusje na temat: cybill shepherd