• Informacje na temat:

  cyd charisse

Artykuły na temat: cyd charisse
 • Cyd Charisse nie żyje

  Legendarna hollywoodzka aktorka i tancerka Cyd Charisse zmarła we wtorek w szpitalu w Los Angeles. Miała 86 lat.

 • Nicole Kidman oscarową faworytką

  Dwie znane hollywoodzkie aktorki postanowiły wyłożyć znaczną sumę pieniędzy i obstawiły zakłady, że to Nicole Kidman zdobędzie w tym roku Oscara dla najlepszej aktorki w roli pierwszoplanowej. Debbie Reynolds i Cyd Charisse zapowiedziały również, iż to jej kandydaturę poprą w glosowaniu.

 • Piosenkarz Tony Martin nie żyje

  W wieku 98 lat zmarł amerykański piosenkarz i aktor Tony Martin (nie mylić z Brytyjczykiem Tonym Martinem, byłym wokalistą Black Sabbath), który karierę rozpoczął w latach 20. XX wieku.

 • Jego fanem jest cesarz Japonii

  - Mój trener jest bardzo rzadko zadowolony z tego, jak tańczę - mówi Michał Malitowski, juror programu "Tylko taniec. Got To Dance". Czego jeszcze nie wiemy o znanym na całym świecie tancerzu?

 • Najlepszy musical wszech czasów

  W tym roku mija 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. 5 października na płytach DVD i, po raz pierwszy w Polsce, Blu-ray pojawi się specjalna, jubileuszowa edycja filmu.

 • Wie, jak się wybiera najlepszych

  Michał Malitowski to profesjonalny juror programu "Tylko taniec". W odcinkach na żywo podpowie, kogo wybrać.

 • Jedenaście minut - Dziewięć sekund - Jeden kadr

  W jednym z hollywoodzkich studiów filmowych powstaje niezwykły projekt. 11 znanych reżyserów z różnych krajów pracuje nad cyklem obrazów upamiętniających pierwszą rocznicę tragicznych wydarzeń w Nowym Jorku. Filmy pojawią się w kinach dokładnie 11 września tego roku. Wśród twórców realizujących ten projekt znaleźli się m.in. Ken Loach, Sean Penn, Danis Tanovic, Alejandro Inárritu i Claude Lelouch.

Wideo na temat: cyd charisse
 • Drużyna A

  Kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serial u TV, wyreżyserowana przez Joe Carnahana ("As w rękawie", "Na tropie zła"). Grupa weteranów wojny w Iraku zostaje wrobiona w zabójstwo i postanawia za wszelka cenę odzyskać dobre imię. W rolach głównych: Bradley Cooper ("Jestem na tak", "Kac Vegas") i Liam Neeson ("Batmana: początek", "Lista Schindlera"). Tytułowa drużyna to byli żołnierze Sił Specjalnych, którzy zostali oskarżeni o przestępstwo, którego nie popełnili....