• Informacje na temat:

  cynthia nixon aktorka

Artykuły na temat: cynthia nixon aktorka
 • "Seks w wielkim mieście": Cynthia Nixon ubiega się o fotel gubernatora

  Gwiazda "Seksu w wielkim mieście", Cynthia Nixon, czyli serialowa Miranda, ogłosiła, że będzie ubiegać się o fotel gubernatora stanu Nowy Jork.

 • Aktorka będzie miała żonę!

  42-letnia Cynthia Nixon, którą znamy z serial u "Seksu w wielkim mieście", odnalazła szczęście w związku z kobietą. Aktorka jest tak pewna swego uczucia, że postanowiła wziąć ślub ze swoją partnerką.

 • Cynthia Nixon: Spełniona mama

  Aktorka i jej partnerka wreszcie doczekały się dziecka. Czy będą szczęśliwe wiedząc, jak wielu ludzi nie akceptuje ich związku?

 • Gwiazda "Seksu..." została mamą

  Cynthia Nixon, gwiazda kultowego serialu "Seks w wielkim mieście", po raz kolejny została mamą. Narzeczona aktorki, Christine Marinoni, urodziła syna. Jest to pierwsze wspólne dziecko pary.

 • Narzeczona aktorki została mamą

  Cynthia Nixon , gwiazda kultowego serialu "Seks w wielkim mieście", po raz kolejny została mamą. Narzeczona aktorki, Christine Marinoni, urodziła syna. Jest to pierwsze wspólne dziecko pary.

 • Lobbuje w imieniu homoseksualistów

  Aktorka Cynthia Nixon, znana z serial u "Seks w wielkim mieście", lobbuje wśród nowojorskich władz na rzecz zalegalizowania małżeństw homoseksualnych.

 • "Hannibal": Nowa gwiazda w obsadzie

  W drugim sezonie opowieści o Hannibalu Lecterze pojawią się nowe twarze. Wiadomo już, że do ekipy dołączy Cynthia Nixon.

 • Nie przyznała się, że miała raka

  Aktorka Cynthia Nixon, znana z serial u "Seks w wielkim mieście", wyznała, że leczyła się na raka piersi, ale nie ujawniała tego publicznie.

 • Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" poetką?

  Cynthia Nixon, kojarzona głównie z serialem "Seks w wielkim mieście", przyjęła rolę w filmie biograficznym o poetce Emily Dickinson.

 • Gwiazda "Seksu..." w paradzie gejów

  Cynthia Nixon, gwiazda "Seksu w wielkim mieście", wzięła w niedzielę, 12 października, udział w paradzie w obronie praw homoseksualistów zorganizowanej w Waszyngtonie.

Zdjęcia na temat: cynthia nixon aktorka
Wideo na temat: cynthia nixon aktorka
 • Cynthia Nixon potencjalną kandydatką na gubernatora Nowego Jorku

  Cynthia Nixon gubernatorem Nowego Jorku? Aktorka jest aktywna politycznie i działa w obronie środowisk LGBTQ. Teraz do kandydatury namawiają ją liberalne grupy. Informację podał The Wall Street Journal. Wybory już w 2018 roku. Nixon zasłynęła rolą w „Seksie w wielkim mieście”. Źródło: X-News

 • Bejbis

  17-letnia Shirley marzy o studiach, w tym celu dorabia jako opiekunka do dziecka. Zauroczona ojcem jej podopiecznego ulega mu, nawiązują romans. Shirley nie umie zareagować na jego propozycję zatrudniania jej jako opiekunki regularnie - i regularnego wynagradzania jej za świadczone "usługi". Z czasem romans zaczyna więc przynosić wymierne korzyści, co spotyka się z dużym zainteresowaniem jej przyjaciółek, twierdzących, że na studia trzeba przecież jakoś zarobić. Shirley zakłada firmę,...

 • Cynthia Nixon z „Seksu w wielkim mieście” chce zawalczyć o fotel gubernatora Nowego Jorku

  Cynthia Nixon chce zawalczyć o stanowisko gubernatora Nowego Jorku. Aktorka znana z „Seksu w wielkim mieście” ogłosiła swoją decyzję na Twitterze. Jest niezadowolona z nieudolnych działań polityków. Sama chciałaby skoncentrować się m.in. na kwestiach opieki zdrowotnej czy naprawie systemu więziennictwa. Od 2011 roku gubernatorem Nowego Jorku jest Andrew Cuomo/ źródło: x-news/Associated Press

 • Seks w wielkim mieście 2

  Ciąg dalszy perypetii czterech przyjaciółek z Los Angeles - Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy - bohaterek kultowego serial u "Seks w wielkim mieście". Zabawa, przyjaźń, moda: to i jeszcze więcej powraca w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Co się dzieje po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak"? Życie spełnia wszelkie oczekiwania bohaterek, ale to nie byłby Seks w wielkim mieście, gdyby nie chowało w zanadrzu kilku niespodzianek... Tym razem przybierają one postać wspaniałej, słonecznej...