• Informacje na temat:

  cypryański m jak miłośc

Artykuły na temat: cypryański m jak miłośc
 • Przemysław Cypryański wrócił po dłuższej przerwie!

  Przemysław Cypryański (36 l.), który kiedyś był częstym gościem na różnych imprezach i wydarzeniach celebryckich, w ostatnim czasie niemal całkowicie wycofał się z show-biznesu. Aktora próżno szukać było wśród gwiazd pozujących na ściance. W końcu jednak postanowił pokazać się publicznie. Cypryański wziął udział w Wielkim Teście o Polakach, którzy zmienili świat. Przypominamy, jak były gwiazdor...

 • Nowa bohaterka w "M jak miłość"

  Jesienią, w nowych odcinkach "M jak miłośc" nie zabraknie nowych bohaterów. Poznamy między innymi Adę, którą zagra Małgorzata Teodorska.

 • "Barwy szczęścia": Biznesmen czy bandyta? - rozmowa z Przemysławem Cypryańskim

  Gdy cztery lata temu przestał grać w "M jak miłość", usunął się w cień. Rzadziej występował w telewizji, ale nie próżnował. Ukończył studia i pracował nad sobą, żeby poszerzyć wachlarz swoich możliwości aktorskich. Wraca rolą w "Barwach szczęścia". Wcieli się w siejącego zgorszenie Madejskiego, który otworzy w domu Basi klub dla swingersów!

 • Zabawki Cypryańskiego

  Kuba, były policjant, grany w "M jak miłość" przez Przemysława Cypryańskiego, w końcu kupił wraz z kolegą upragniony motor. Okazuje się, że nie tylko serial owa postać spełniła swoje marzenie.

 • Przemysław Cypryański, rocznik 1981, pochodzi z małej miejscowości Marzenin pod Poznaniem. Miał być informatykiem, ale trochę przez przypadek został aktorem - gdy chciał sobie trochę dorobić, wystąpił w reklamie.

 • Cypryański się zaręczy

  Nareszcie! Kuba z "M jak Miłość", czyli Przemysław Cypryański, przestał się wahać i zaczął poważnie myśleć o przyszłości.

 • "Kumple": Przemysław Cypryański zagra w pierwszym polskim sitcomie internetowym

  Przemysław Cypryański wystąpi w internetowym sitcomie "Kumple", który opowiada o losach dwóch singli żyjących w dużym mieście. Pomysłodawcą projektu jest Adam Molak, a Cypryańskiemu na ekranie partnerują m.in. Maciej Jachowski, Joanna Jabłczyńska i Aleksandra Kisio.

 • Cypryański rzuci pracę

  Szykują się zmiany w życiu bohaterów serial u "M jak miłość". Kuba (Przemysław Cypryański) postanowi odejść z policji i przyjąć ofertę pracy w agencji detektywistycznej.

 • "M jak miłość": Znajdą razem szczęście?

  ...najpopularniejszych polskich seriali ("M jak miłość“, "Na dobre i na złe“, "Barwy szczęścia“), od dawna uwielbia to miasteczko. Uważa, że jest ono nie tylko piękne, ale i bardzo fotogeniczne. Idealne miejsce na miłość Dlatego kiedy tylko nadarza się taka sposobność, lubi "wysyłać" bohaterów swoich produkcji w kazimierskie plenery. Jak zapewne pamiętają widzowie "Emki", to właśnie w Kazimierzu Dolnym...

 • Cypryański będzie psychologiem

  Przemysław Cypryański kształci się w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Warszawie.

Zdjęcia na temat: cypryański m jak miłośc