• Informacje na temat:

  cyrwus u majewskiego

Artykuły na temat: cyrwus u majewskiego
 • ​Piotr Cyrwus kabareciarzem?

  Piotr Cyrwus, czyli nieodżałowany Ryszard Lubicz z "Klanu", nie daje zapomnieć o sobie swoim fanom! Już w najbliższy piątek - 15 marca - zobaczymy go w 3. odcinku kabaretowego show TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!" w roli... śpiewającego prześmiewcy.

 • Nowe oblicze Ryśka z "Klanu"

  Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu "Hotel 52" pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

 • "Baron24": Przyjaciele i wrogowie Mirka Barona

  ...dobre i na złe okaże się także przesympatyczny pan Zdzisio (Piotr Cyrwus), kierowca cysterny, zaopatrzeniowiec i powiernik Mirka - męski odpowiednik legendarnej kobiety pracującej z "Czterdziestolatka...

 • Zawsze przynosi nieszczęścia

  Piotr Cyrwus - sprawca całego zamieszania, bo to on przecież, po 15 latach grania Rysia Lubicza, chciał się pożegnać z serialem - troszczyli się o to, jak sobie poradzę z ciężarem odpowiedzialności...

 • Cyrwus wyprzedził Majewskiego

  Spot "Mafia dla psa" zrealizowany dla Fundacji Przytul Psa, film przygotowany na potrzeby kampanii "Kup Indeks" Stowarzyszenia Wiosna i akcja pod hasłem "Zbieramy na cycki, nowe fryzury i dragi" Fundacji Rak'n'Roll zostały uznane za najlepsze kampanie 2012 r.

 • Nowe oblicze Piotra Cyrwusa

  Przyzwyczaił nas do ról spokojnych, stonowanych mężczyzn i wzorowego ojca. Piotr Cyrwus jednak w gościnnym występie w serialu pokaże całkiem inne oblicze - choleryka i szowinisty!

 • Nowa rola "Ryśka"

  Rysiek z "Klanu" stał się kultową postacią. Jednak Piotr Cyrwus dopiero po odejściu z serialu robi karierę.

 • Pokaże się z innej strony

  Gra w teatrze, planuje udział w kilku serialach. Tymczasem zobaczymy go... śpiewającego w programie satyrycznym na żywo. Piotr Cyrwus zdradza, jaki rodzaj humoru bawi go najbardziej i od czego, jego zdaniem, zależy udana rola.

 • Winna śmierci Ryśka

  - Nie można przejść przez scenę niezauważonym. Rola Halszki jest na tyle wyrazista, że chyba mi to nie grozi - śmieje się Jolanta Mrotek, która zbiera cięgi za swoją bohaterkę.

Dyskusje na temat: cyrwus u majewskiego
 • Re: Zabraknie też Marka!

  wielką karierę po odejściu z Klanu zrobił Rysiu ( Piotr Cyrwus) został pedziem u Majewskiego, szok ...czy to miala być tak oszałamiajaca propozycja na jego karierę ? M jak.... niech już kończą, poczatek serialu był interesujący, teraz nie da się oglądać , a Mroczki i Cichopek twardo nie rezygnują, bo wiedzą ,że to byłby ich koniec.

 • Re: Zabraknie też Marka!

  wielką karierę po odejściu z Klanu zrobił Rysiu ( Piotr Cyrwus) został pedziem u Majewskiego, szok ...czy to miala być tak oszałamiajaca propozycja na jego karierę ? M jak.... niech już kończą, poczatek serialu był interesujący, teraz nie da się oglądać , a Mroczki i Cichopek twardo nie rezygnują, bo wiedzą ,że to byłby ich koniec. chyba im tak dobrze placa a zlotej kury siem nie zabija