• Informacje na temat:

  czajka aktor

Artykuły na temat: czajka aktor
 • Mariusz Czajka: Ania wyrwała mnie z piekła

  Osiem lat temu znalazł się na życiowym zakręcie. Ukochana zostawiła go z dwoma niespłaconymi kredytami. Mariusz Czajka (57 l.) był w tak głębokiej depresji, że chciał popełnić samobójstwo.

 • Pan Yapa jakiego nie znacie

  Krzysztofa Janczaka, czyli popularnego Pana Yapę, kojarzy chyba każde dziecko, które miało okazję oglądać telewizję w latach 90. W 2015 roku Pan Yapa powraca w wersji dla dorosłych.

 • Mariusz Czajka oskarża Pana Yapę: To złodziej i cham!

  Mariusz Czajka (54 l.) czuje się wykorzystany przez słynnego Pana Yapę! O co poszło?

 • Nawrócony grzesznik

  Wroński, którego Mariusz Czajka gra w serialu "Nad rozlewiskiem...", nie miał lekko. Ale przeszedł przemianę! - Dzisiaj to szczęśliwy facet - mówi aktor. W dodatku ma swojego ducha opiekuńczego, ukochaną żonę Anię...

 • Mariusz Czajka (49 l.), aktor znany m.in. z "Metra" i serialu "Dom nad rozlewiskiem", oświadczył się podobno Annie Golędzinowskiej (28 l.), modelce na co dzień mieszkającej we Włoszech - informuje jeden z tabloidów.

 • "Wyjazd integracyjny": Będzie się działo!

  "Suma wszystkich kaców dopiero przed Wami!" - tak zapowiadana jest nowa komedia Przemka Angermana "Wyjazd integracyjny". W warszawskiej Kinotece w środę, 25 października, odbyła się premiera komedii, w której integrują się doborowi aktorzy, czyli Jan Frycz, Tomasz Karolak, Tomasz Kot, Katarzyna Figura, Katarzyna Glinka i Mariusz Czajka.

 • Jak u mamy za piecem

  Wroński, którego Mariusz Czajka gra w serialu "Nad rozlewiskiem", nie miał lekko. Ale przeszedł przemianę! - Dzisiaj to szczęśliwy facet - mówi aktor. W dodatku ma swojego ducha opiekuńczego, ukochaną żonę Anię...

 • Stanisław Niwiński nie żyje

  Aktor Stanisław Niwiński nie żyje - poinformowała w poniedziałek, 6 maja, Anna Woroniecka z Teatru Polskiego w Warszawie. Aktor zmarł nagle w wieku 70 lat. Stanisław Niwiński zagrał w wielu filmach i serial ach telewizyjnych (m.in. "Stawka większa niż życie", "Chłopi", "Czarne chmury", "Karino"). Występował także na scenach teatralnych - w Kielcach, Poznaniu, Katowicach i Warszawie.

 • Nawrócony alkoholik

  W kolejnym sezonie serialu pt. "Miłość nad rozlewiskiem" widzowie będą mieli okazję poznać dalsze losy nałogowego alkoholika Wrońskiego (Mariusz Czajka), którego wewnętrznie odmieni osobista tragedia.

 • Polski Darth Vader

  W Kopenhadze zakończyły się prace nad polskim dubbingiem niecierpliwie oczekiwanej kolejnej odsłony "gwiezdnej sagi" , obrazu "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów" , informuje serwis dubbing.pl. Reżyserem polskiej wersji historii jest Jacek Rozenek. Dart Vader przemówi głosem Mirosława Zbrojewicza.

Zdjęcia na temat: czajka aktor
Wideo na temat: czajka aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: czajka aktor
 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  No Robochłop był pierwsza klasa :) (Czajka – aktor, który go grał, jest świetny w komediowych rolach). A propos Robochłopa... Był jeszcze fajny odcinek – "Towariszcz komandir" – jak Kiepski znalazł na korytarzu ukrytą radziecką rakietę z siedzącą w niej robotem-Rosjanką, która się od niego dowiaduje że Związku Radzieckiego już nie ma.