• Informacje na temat:

  czapka

Artykuły na temat: czapka
 • Na Wspólnej

  Młody Konarski nie może odzyskać swoich butów _ czapka, na którą je wymienił… znikła! Jacek, przyjaciel Ksawerego, oskarża Antka, że ją ukradł _ żeby nie...

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Blanca Blanco pomyliła plażę ze stokiem narciarskim

  Blanca Blanco to kolejna celebrytka, która zrobi wszystko, by zostać zauważoną. Podczas pobytu na festiwalu filmowym w Sundance dziewczyna umówiła się z fotoreporterami na sesję zdjęciową. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie strój, w jakim się pojawiła - skąpe bikini i czapka.

 • "Kraina jutra": W świecie przyszłości

  Czeka nas prawdziwe starcie gigantów - w nowym filmie Disneya spotykają się bowiem Hugh Laurie, znany z roli złośliwego doktora House'a, i George Clooney.

 • Ryzyko? Chodzenie bez czapki w zimie!

  Kwestionariusz osobowy Andrzeja Młynarczyka, znanego z roli Tomka Chodakowskiego w serialu "M jak miłość".

 • "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii": Uwaga konkurs!

  Z okazji premiery filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" na płytach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D mamy dla Was konkurs, w którym wygrać można między innymi zestaw kina domowego oraz odtwarzacz Blu-ray. Oto szczegóły!

 • Agnieszka Kotulanka pije przez faceta?!

  Ziemista cera, podkrążone i opuchnięte oczy, szara czapka kryjąca włosy. Trudno rozpoznać w tej kobiecie Agnieszkę Kotulankę (59 l.), gwiazdę serialu "Klan", która przez lata przyciągała przed telewizory miliony widzów!

 • Gwiazdy w "Hell's Kitchen"

  Gwiazdy w kuchni oraz w restauracji, do tego wyjątkowe nagrody - a wszystko to z udziałem czternastu nowych uczestników pod wodzą mistrza polskiej gastronomii, Wojciecha Modesta Amaro! Trzecia edycja najlepszego kulinarnego show w Polsce będzie gwiazdorska pod każdym względem, a dziesięć pełnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji odcinków już od 10 marca na antenie telewizji Polsat.

 • Jurek Owsiak na spacerze. Tak wygląda na co dzień

  Jurka Owsiaka (62 l.) widujemy zwykle przy okazji finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wówczas nosi charakterystyczne czerwone okulary oraz koszulkę z logo WOŚP i wykrzykuje swoje słynne powitanie. A jak prezentuje się na co dzień? Paparazzi uchwycili Owsiaka pod studiem "Dzień Dobry TVN". Ciemne okulary, czapka z daszkiem i szare ciuchy sprawiły, że kolorowy mężczyzna, jakiego zna...

 • REGULAMIN KONKURSU ,, Hobbit: Bitwa Pięciu Armii" I. Postanowienia ogólne 1. Konkurs ,,Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", zwany dalej ,,Konkursem", organizowany...

Zdjęcia na temat: czapka
Wideo na temat: czapka
 • "Na Wspólnej": Odcinki 3012-3015

  Co wydarzy się w 3015 odcinku? Młody Konarski nie może odzyskać swoich butów – czapka, na którą je wymienił… znikła! Jacek, przyjaciel Ksawerego, oskarża Antka, że ją ukradł - żeby nie oddawać butów. Gdy Marta przychodzi do dyrektorki, Antek prowadzi kobiety prosto do szafki Jacka – tam znajdują buty Ksawerego! Jacek jest złodziejem? Kleczewska jest bardzo wzburzona, gdy słyszy, że Arek

 • Boardwalk Empire

  Serial Martina Scorsese. HBO szykuje kolejny serial, który ma potencjał by stać się hitem na miarę "Rodziny Soprano" bądź conajmniej "Czystej krwi". Czapki z głów, nadchodzi "Boardwalk Empire"!

Dyskusje na temat: czapka