• Informacje na temat:

  czarna mini

Artykuły na temat: czarna mini
 • Facebookowy konkurs z "Czarną listą"!

  Zapraszamy serdecznie na nasz facebookowy profil, gdzie przygotowaliśmy dla was mini-konkurs!

 • Alan Rickman na Camerimage

  W trakcie 22. edycji Camerimage brytyjski aktor Alan Rickman odbierze osobiście Nagrodę im. Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Caitlyn Jenner w mini wsiada do swojego porsche

  ...kilku nowojorskich imprezach. Nowa miłość służy Caitlyn. Ostatnio sfotografowano ją przed jednym ze sklepów jubilerskich w Calabasas w kusej mini i czarnych szpilkach podkreślających wdzięki. W skórze...

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Anna Lewandowska w czerwonej mini. Jak wygląda przyszła mama?

  Ciąża służy Ani Lewandowskiej (28 l.). Trenerka jeszcze nigdy wcześniej nie prezentowała się w tak seksownych sukienkach.

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary" musiała się zmierzyć z "obyczajowymi" ograniczeniami: - Krew akceptują, gorzej z seksem.

 • "Czarne lustro": Zabawa gatunkami, brytyjski humor i aplikacje

  .... W innych pojawiają się małe odniesienia do poprzednich odcinków "Czarnego lustra", w tym przede wszystkim "San Junipero", czy popkultury i Netflixa. Ale po kolei... "Czarne muzeum" to trzy mini opowieści...

 • Czarna dalia Hilary Swank

  Hilary Swank ( "Nie czas na łzy" , "Jądro Ziemi" ) dołączyła do obsady filmu "The Black Dahlia", nad którym pracuje Brian De Palma ( "Mission: Impossible" , "Femme fatale" ). Obraz będzie adaptacją bestsellerowej powieść autorstwa Jamesa Ellroy'a ( "Tajemnice Los Angeles" ).

 • Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak z mężem na rozdaniu "Paszportów Polityki"

  Agnieszka Szulim-Badziak-Woźniak-Starak (39 l.) była jedną z chętniej fotografowanych celebrytek na rozdaniu "Paszportów Polityki". Prezesowa przybyła z mężem ubrana w czarną mini i wysokie szpilki. Pan mąż znowu nie był w najlepszym nastroju...

 • Remake kultowego serialu

  W sobotę, 29 maja, na antenie HBO pojawi się nowy mini-serial "Uwięziony" z Jimem Cavizelem i Ianem McKellenem. Jest to remake kultowej brytyjskiej produkcji "The Prisoner" z lat 60.