• Informacje na temat:

  czarna skóra

Artykuły na temat: czarna skóra
 • "Czarna lista": Red jest miły tylko dla starszych pań

  ...- Red jest złym kolesiem, nie miej żadnych złudzeń to naprawdę zły człowiek! Jest miły tylko dla starszych pań - śmieje się James Spader, odtwórca głównej roli w serialu "Czarna lista", w rozmowie z naszą wysłanniczką Agnieszką Maciaszek. Aga spotkała się z aktorem 11 września w Nowym Jorku, by porozmawiać o postaci Reda, wydarzeniach jakie czekają na widzów w 3. sezonie "Blacklist" i byciu...

 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

 • Granie czarnych charakterów to dla niej wyzwanie!

  Aldona Orman, czyli Barbara Milecka z "Klanu", żartowała jakiś czas temu, że obsadzana jest głównie w rolach tzw. czarnych charakterów, ale nie ma nic przeciwko temu, bo to najczęściej bardzo barwne i wyraziste postacie.

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Gardias-Skóra ratuje małżeństwo

  ...się prawie w ogóle, razem mieszkali jedynie przez trzy miesiące po ślubie. "Rozłąka sprawia, że oddalamy się od siebie. Tracimy więź" - żaliła się Gardias-Skóra w jednym z wywiadów. Mąż pogodynki(...) osiągnąć. Kiedyś Konrad naprawdę chciał dziecka. Od dłuższego czasu nawet o tym nie wspomina...". Kolejnym problemem w małżeństwie Doroty jest zazdrość. Skóra jest bowiem chorobliwie zazdrosny o żonę...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • "Czarne chmury" nad Polską

  Pogoda nie dopisuje, na niebie czarne chmury, więc i my wyruszmy ich tropem. Sprawdźcie, gdzie w XX-wiecznej Polsce udało się filmowcom odnaleźć plenery XVII-wiecznej Rzeczpospolitej.

 • Był psychopatą, teraz doradza prezydentowi

  Pamiętacie Jame'a "Buffalo Billa" Gumba - psychopatę z "Milczenia owiec"? Grający go Ted Levine długo zabiegał o to, by widzowie ujrzeli w nim kogoś więcej niż specjalistę od kreowania czarnych charakterów. W thrillerze "Polowanie na prezydenta" aktor z Ohio powraca na ekrany jako postać pozytywna i wciela się w wojskowego z Pentagonu.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak bez pracy. Z ogromnym kredytem we frankach!

  Nad aktorską parą zebrały się czarne chmury...

 • Magdalena Lamparska w "Ojcu Mateuszu"

  W jednym z pierwszych odcinków nowego sezonu "Ojca Mateusza" pojawi się dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Lamparska. Kogo zagra?

Zdjęcia na temat: czarna skóra
Wideo na temat: czarna skóra
 • "Altered Carbon": Miłość to czarna magia? - materiał zza kulis

  Czym jest miłość, skoro ludzki umysł można przenosić z ciała do ciała? Ile w tym chemii i fizyki? Zobacz, co na ten temat mają do powiedzenia członkowie obsady i ekipy filmowej serialu „Altered Carbon”.

 • Skóra, w której żyję

  "Skóra, w której żyję" to owacyjnie przyjęty na festiwalu w Cannes thriller Pedro Almodóvara, niekwestionowanego mistrza współczesnego kina. Reżyser od początku filmu mnoży pytania, trzymając widzów przez cały seans w napięciu. Twórca Wszystko o mojej matce po raz drugi w swojej karierze sięgnął po materiał literacki (Drżące ciało inspirowane było powieścią Ruth Rendell) i przygotował scenariusz na podstawie powieści Tarantula Thierry'ego Jonqueta. W rolach głównych występują: Antonio...

 • Peja: Mam latynoskie fanki

  Ryszard Peja twierdzi, że jego muzyką fascynuje się już nie tylko publiczność polska, ale i amerykańska. "Mam fankę, czarną kobietę, która ma męża Polaka, i leci wszystkie refreny naszych kawałków po polsku. To jest absolutnie szalone. Na Florydzie czy w Chicago wielokrotnie podchodziły do mnie latynoskie dziewczyny i mówiły: Nie rozumiem, o czym nawijasz, ale świetnie się bawiłam" - opowiada. "Nie chodzi o narodowość, wyznanie czy kolor skóry. Ważne, czy ktoś dobrze nawija czy nie" -...

 • Czarne słońce

  Historia miłości i zemsty autora "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" i "Persona Non Grata". "Czarne słońce", oparte na sztuce Rocco Familiariego, inspirowane jest autentycznymi wydarzeniami, które rozegrały się dwadzieścia lat temu. Agata i Manfredi to zakochani w sobie młodzi ludzie. Ich szczęście zostaje jednak brutalnie przerwane - mężczyzna ginie. Gdy Agata wychodzi z szoku, rodzi się w niej pragnienie odnalezienia mordercy i chęć zemsty. Nie wierzy w system...