• Informacje na temat:

  czarnecki syn

Artykuły na temat: czarnecki syn
 • Michał Czarnecki: dzięki żonie stanął na nogi! Wiele mu wybaczyła!

  Michał Czarnecki (40 l.) walcząc o sukces aktorski długo był mężem i ojcem na odległość. Nie ustrzegł się też pokus związanych z zawodem. Jednak udało mu się ocalić rodzinę.

 • Herbuś i Maserak tańczą w operze

  Już dzisiaj wieczorem w Teatrze Wielkim w Warszawie odbędzie się premiera "Traviaty" Giuseppe Verdiego. Tym razem widzowie, oprócz wielkich śpiewaków operowych, zobaczą na scenie... Edytę Herbuś, Rafała Maseraka, Annę Bosak, Łukasza Czarneckiego i Ewę Szabatin. Jak to możliwe? Odpowiada reżyser przedstawienia - Mariusz Treliński.

 • Piotr Gliński po raz drugi został ojcem!

  ...prywatnym układa mu się całkiem nieźle.  Kilka miesięcy temu pisaliśmy, że polityk i jego żona Renata Koźlicka-Glińska spodziewają się dziecka. Okazuje się, że ich syn jest już na świecie(...), jak z werwą bawi się z córką na boisku. Teraz czas i energię będzie mógł poświęcić także synkowi.  Piotr Gliński to niejedyny polski polityk, który w godnym wieku powitał na świecie potomka. Wśród...

 • "Tancerze" już za tydzień!

  Wszyscy starają się wykorzystać zainteresowanie Polaków tańcem, którzy chętnie wpierw oglądali pląsające gwiazdy, potem młodych ludzi marzących o karierze na parkiecie. W końcu sami ruszyli na kursy, by potem bić rekordy w jednoczesnym tańcu. Tym bardziej opornym producenci zaproponowali film "Kochaj i tańcz". Telewizja polska postanowiła ukroić z tego tortu kawałek dla siebie i za tydzień planuje premierę tanecznego serial u - "nowej superprodukcji".

 • Spędzą święta na... Seszelach

  Jolanta Pieńkowska (43 l.) odkąd została żoną jednego z najbogatszych Polaków, Leszka Czarneckiego (47 l.), nieustannie jest obsypywana prezentami.

 • Mam szczęście do ludzi

  - Dzielimy się wiadomościami, przeżyciami. Wiem, kto zmienił stan cywilny, komu się urodziło dziecko - mówi Maria Pakulnis o planie serialu "Pierwsza miłość".

 • Wygląda na to, że Agnieszka Szulim w końcu odnalazła szczęście. Jej wybrankiem okazał się niejaki Piotr Woźniak-Starak, syn polskich miliarderów. Dzięki temu romansowi do dziennikarki przylgnęła(...) 300 tysięcy złotych. W podróż poślubną milioner zabrał celebrytkę na Bora Bora... Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki nie lubią się chwalić swoim życiem prywatnym. Dziennikarka przestała...

 • Maciej Musiał: TVP go nie odda!

  Maciej Musiał, czyli Tomek Boski z "rodzinki.pl", pojawiać się będzie wiosną na antenie TVP2 jako współgospodarz show "The Voice of Poland". Chrapkę na młodziutkiego aktora mają też producenci programu "Dzień Dobry TVN" i startującego już w marcu w Polsacie "Tańca z gwiazdami".

 • Na dobre i na złe

  Radwan naciska na Piotra i za wszelką cenę chce dowiedzieć się, kto jest ojcem małego Kuby. Jedna z pacjentek na ginekologii _ Zuza _ ma poważne problemy....

 • "Na dobre i na złe": Zdolny impertynent - rozmowa z Mateuszem Janickim

  ...zawód. Cały czas staram się trenować w klubie w Krakowie i regularnie jeździć na obozy. Tym razem uczyłem grupę 7-8-latków, wśród których był mój starszy syn Jasiek. Młodszy Antek, który ma 4,5 roku...

Zdjęcia na temat: czarnecki syn