• Informacje na temat:

  czarnoskórzy europejscy

Artykuły na temat: czarnoskórzy europejscy
 • Uśmiechnij się!

  Czarnoskóra wokalistka rodem z Nigerii zaśpiewała w najnowszym singlu tanecznego DJ-a Krista Van D. Nagrania "Keep Your Smile" możecie już posłuchać na jego profilu w serwisie Muzzo.pl .

 • Kid Rock, amerykański muzyk i wokalista, pojawi się wkrótce w programie "VH1 Divas Live", przygotowywanym przez stację telewizyjną VH-1. Będzie on w całości poświęcony Arethcie Franklin, legendarnej czarnoskórej gwieździe muzyki soul.

 • "Wulkan energii"

  Rzadko mamy do czynienia z przypadkami muzycznej współpracy polsko-amerykańskiej. Do takowej jednak czasami dochodzi, czego przykładem jest młody duet MetropolX, który narodził się w Los Angeles za sprawą naszego rodaka Tomka Trzcińskiego i czarnoskórej wokalistki o pseudonimie Electro Shocki.

 • Gwiazdy w nowym Bondzie

  Hiszpan Javier Bardem zagra przeciwnika agenta 007 w filmie "Bond 23", którego premierę zaplanowano na jesień 2012 roku. W obsadzie znajdą się także aktorzy brytyjscy: Ralph Fiennes oraz - w roli Moneypenny - czarnoskóra Naomie Harris.

 • "Paparazzi za mną nie biegają"

  Melanie Thorton fanom muzyki pop znana była dotąd jako wokalistka dyskotekowego zespołu La Bouche, który kilka lat temu zasłynął wielkim przebojem „Be My Lover”. Później czarnoskóra amerykańska wokalistka postanowiła rozpocząć karierę solową. Efektem tej decyzji jest jej pierwszy solowy album "Ready To Fly", wydany w maju 2001 r. W ramach jego promocji, Melanie odwiedziła nasz kraj i przy okazji spotkała się Konradem Sikorą.

 • The Selecter zagra na Reggaeland w Płocku

  Legenda europejskiego ska i brytyjskiej muzyki lat 80., grupa The Selecter to kolejna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Reggaeland (12-14 lipca, Płock, plaża nad Wisłą).

 • Living Colour w Warszawie!

  Wspaniała amerykańska grupa Living Colour zagra 4 kwietnia koncert w warszawskim klubie "Stodoła". Jedyny występ zespołu w naszym kraju odbędzie się w ramach europejskiej trasy promującej "Collideoscope" - pierwszy album Living Colour po powrocie na scenę po ośmiu latach milczenia.

 • SiStars u boku gwiazd

  Kolejne gwiazdy ze świata odwiedzą w czasie wakacji Polskę. W ramach polskiej części trwającego od czerwca do września europejskiego cyklu muzycznego "Coca-Cola SoundWave", przyjadą do nas trzy amerykańskie gwiazdy rapu, Ja Rule, Eamon i Fabolous, a także popularna angielska wokalistka Natasha Bedingfield. Każdy z nich wystąpi w innej części Polski, a ich występy otwierać będzie grupa SiStars.

 • Przyjedzie Living Colour

  Ceniona amerykańska grupa Living Colour w połowie listopada przyjedzie do Polski. Koncert odbędzie się w warszawskiej "Stodole".

Wideo na temat: czarnoskórzy europejscy
 • Serce lwa

  Centralna postać grupy neonazistów, Teppo, zakochuje się w Sari, matce czarnoskórego Rhamadhaniego.

 • Kamerdyner

  Historia czarnoskórego kamerdynera Białego Domu, który na przestrzeni trzech dekad służył ośmiu prezydentom. Dwukrotnie nominowany do Oscara reżyser i producent Lee Daniels ("Hej, Skarbie", "Czekając na wyrok") przedstawia opartą na prawdziwych wydarzeniach historię Cecila Gainesa (laureat Oscara i Złotego Globu - Forest Whitaker), który w latach 1957-1986 był kamerdynerem ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki. Film, porównywany przez zagranicznych krytyków do przeboju "Jak zostać królem", już...

 • Alex Cross

  Alex Cross - czarnoskóry policjant i psycholog specjalizujący się w tropieniu seryjnych zabójców - jest na tropie Sullivana, znanego jako Rzeźnik ze Sligo, który zabija dla czystej przyjemności. Kiedy policjant uniemożliwi jedno z jego zabójstw, przestępca zemści się krwawo, mordując żonę Crossa.