• Informacje na temat:

  czarny policjant

Artykuły na temat: czarny policjant
 • Policjantki i policjanci

  W trzecim sezonie bohaterowie zmierzą się z nowymi wyzwaniami w pracy i w życiu prywatnym. Czekają ich kolejne trudne interwencje i niebezpieczne akcje, a także nieoczekiwane komplikacje zawodowe i osobiste, bo w zespole pojawi się czarny charakter, który nie od razu odkryje swoją prawdziwą twarz, a na komendzie rozkwitnie sekretny romans.

 • "Czarny węgiel, kruchy lód": Chińskie noir

  Starzenie się, tycie lub doznanie jakiejś krzywdy, są wystarczającymi impulsami, by zrezygnować z życia i stać się włóczęgą - mówi Liao Fan, grający główną rolę w filmie "Czarny węgiel, kruchy lód", który w zeszłym roku wygrał Berlinale.

 • Policjantki i policjanci

  W trzecim sezonie bohaterowie zmierzą się z nowymi wyzwaniami w pracy i w życiu prywatnym. Czekają ich kolejne trudne interwencje i niebezpieczne akcje, a także nieoczekiwane komplikacje zawodowe i osobiste, bo w zespole pojawi się czarny charakter, który nie od razu odkryje swoją prawdziwą twarz, a na komendzie rozkwitnie sekretny romans.

 • "Czarny węgiel, kruchy lód" : Chińskie kino noir

  Złoty Niedźwiedź w Berlinie rok temu dla filmu Yi'nan Diao zaskoczył. To perfekcyjnie sfotografowany kryminał, precyzyjnie, na chłodno rozpisany na kolejne sceny, które coraz bardziej wprawiają oglądającego w konfuzję.

 • "S.W.A.T.": "Nie chcę być postrzegany jako "ten czarny aktor" - rozmowa z Shemarem Moore'em

  ...będzie traktował o konflikcie czarnych i policji tylko dlatego, że ja i Hondo jesteśmy czarni. Jak przedstawiona zostaje w serialu policja? - Chcemy ukazać policjantów jako bohaterów, którzy mają(...) główne role. Nie chcę być postrzegany jako "ten czarny aktor". Jako ten, który zawsze odgrywa tę samą postać. Ale jednocześnie wydaje mi się, że były takie momenty, kiedy ta różnorodność była większa niż...

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Dr House jako czarny charakter

  Aktor Hugh Laurie, znany przede wszystkim z roli gburowatego lekarza w serialu "Dr House", ma zagrać antybohatera w remake'u filmu "RoboCop".

 • Zły policjant

  "Gliniarz" Johna Michaela McDonagha ze świetną rolą Brendana Gleesona to najbardziej niepoprawny politycznie film, jaki nie trafił w tym roku na ekrany naszych kin.

 • Czarny charakter

  ...z wątkami komediowymi. Ukazuje losy środowisk stojących po dwóch stronach prawa - policjantów i przestępców. Swoją drogą, dziwię się, że mój bohater, Artur "Kosa" Kosecki (najstarszy ze wszystkich(...) temat. Nawet jeśli zatrzymałem na kobiecie spojrzenie, nie było w tym żadnych podtekstów. Często wcielał się Pan w policjantów, kryminalistów i urzędników UB. Nie boi się Pan zaszufladkowania? - Fakt...

 • "Policjant. Potwór z karabinem!"

  Informacje o tym, że powstaje film oparty na prawdziwych wydarzeniach, w które zamieszane są prokuratura i Urząd Skarbowy, wywołały lekką panikę w tych organach państwa. "Układ zamknięty" pokazuje anomalie naszej demokracji, którymi trzeba się pilnie zająć" - tak o swoim najnowszym filmie mówi Ryszard Bugajski.

Wideo na temat: czarny policjant
 • Czarny węgiel, kruchy lód

  "Czarny węgiel, kruchy lód" to błyskotliwy, nastrojowy kryminał, nawiązujący do klasyków kina noir (reżyser wspomina o inspiracji "Sokołem maltańskim" i "Trzecim człowiekiem") i przewrotnych gangsterskich filmów z Hong Kongu. W kilkunastu fabrykach, rozproszonych po całej prowincji, w transporcie węgla odnalezione zostają fragmenty ludzkiego ciała. Policja podejrzewa pracowników firmy przewozowej. Przy próbie aresztowania padają strzały - oprócz podejrzanych ginie dwójka policjantów....

 • Czarny łabędź

  Najnowszy film jednego z najciekawszych reżyserów współczesnego kina Darrena Aronofsky'ego, twórcy "Źródła", "Requiem dla snu" i "Pi", otwierający tegoroczny festiwal w Wenecji. Fascynujący wizualnie, zaskakujący niekonwencjonalnymi rozwiązaniami thriller o zaciętej rywalizacji dwóch tancerek baletowych, z których każda zdaje się skrywać mroczną tajemnicę. Znakomita obsada: Natalie Portman ("Bliżej" - nominacja do Oscara, "Bracia"), Mila Kunis ("Max Payne", "Księga ocalenia"), Winona Ryder...

 • Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł

  Jedna z największych i najbardziej oczekiwanych polskich produkcji od czasu filmu "Popiełuszko. Wolność jest w nas". W przejmującym obrazie, porównywanym do nagrodzonej Złotym Niedźwiedziem "Krwawej niedzieli" Paula Greengrassa, Antoni Krauze przypomina jedną z najmroczniejszych kart z historii PRL-u. Widowiskową rekonstrukcję dramatycznych wydarzeń w Gdyni, zakończonych brutalną pacyfikacją manifestantów przez oddziały wojska i milicji w 1970 roku, wyróżniają nie tylko rozmach inscenizacyjny...