• Informacje na temat:

    czarodzieje z waverly place odcinki

Artykuły na temat: czarodzieje z waverly place odcinki
  • Konkurs!

    ...16 maja w USA wyemitowany został finałowy odcinek szóstej serii "Gotowych na wszystko". Na siódmy sezon musimy czekać prawdopodobnie do jesieni 2010 roku. Aby umilić wam czas oczekiwania, mamy dla was drogie panie biżuterię prosto od "desperatek" z Wisteria Lane! A do tego płyty "Czarodzieje z Waverly Place". Zobacz, co należy zrobić, aby nosić się jak Gabby, Bree, Lynette czy Susan.

  • Dowcip z serialu

    ...-biały światy Iwony Szwed z "Hotelu 52" . Za kulisami - Spełniły się marzenia fanów "Kości" . Emily i Zooey Deschanel razem na planie serialu. A ponadto: 4 plakaty - Czarodzieje z Waverly Place, Gdzie jest Elisa? Kości, Paion Morea.

  • "Dwie spłukane dziewczyny" na DVD

    Czy można podbić Nowy Jork nie mając grosza przy duszy? Oczywiście, że nie, o czym boleśnie przekonują się bohaterki przebojowego sitcomu "Dwie spłukane dziewczyny". Opowieść o zabawnych perypetiach przyjaciółek, które chcąc zarobić pieniądze na wymarzony interes, podejmują się pracy kelnerek, 23 sierpnia debiutuje na DVD.

Wideo na temat: czarodzieje z waverly place odcinki
  • Drugie oblicze

    Motocyklowy kaskader Luke (Ryan Gosling) to lubiący ryzyko i nowe wyzwania mężczyzna. Razem ze swoją dziewczyną Rominą (Eva Mendes) spodziewają się dziecka. Po jego narodzinach pojawiają się probelmy, również finansowe, w wyniku których Luke musi podjąć dodatkową pracę. W celu zapewnienia rodzinie właściwego utrzymania, zaczyna napadać na banki. Złapaniem złodzieja zajmuje się ambitny policjant Avery Cross (Bradley Cooper), który współpracuje z wydziałem rządzonym przez skorumpowanego...

  • Wszystkie odloty Cheyenne'a

    Sean Penn w najbardziej odlotowej roli życia! "Porywający", "wyśmienity", "na przemian - prześmieszny i wzruszający" - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Znudzony życiem, postanawia odnaleźć nazistowskiego zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Poszukiwany osobnik najprawdopodobniej...

  • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

    "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.