• Informacje na temat:

  czartoryska szpilki na giewoncie

Artykuły na temat: czartoryska szpilki na giewoncie
 • Szpilki na Giewoncie

  Premierowa, 4. seria "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla tej historii nowi bohaterowie i ich humorystyczne perypetie albo liryczne wzruszenia...

 • "Szpilki na Giewoncie": Nowe otwarcie

  Zbliżający się 4. sezon "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla historii tego popularnego serialu. Już na wiosnę zobaczymy nowych bohaterów i ich humorystyczne perypetie na tle ukochanych przez widzów górskich pejzaży, malowniczych zakątków Zakopanego i wielkomiejskiej scenerii Warszawy.

 • Szpilki na Giewoncie

  Dalszy ciąg perypetii mieszkańców Warszawy i Zakopanego. Bartek (Krzysztof Wieszczek) będzie musiał uporać się z demonami przeszłości. Podobne zadanie stoi też przed Xenią (Anna Czartoryska), właścicielką klubu muzycznego w stolicy, która kryje mroczny sekret. Tymczasem Agnieszka (Natalia Rybicka), po tym jak została wyrzucona z pracy i rozstała się z narzeczonym, będzie próbowała udowodnić swoją...

 • "Szpilki na Giewoncie": Powrót Orleańskiej

  Trwają zdjęcia do czwartej serii "Szpilek na Giewoncie". Ekipa intensywnie pracuje w Warszawie, ale za kilka dni aktorzy przenoszą się do Zakopanego, gdzie zima właśnie zagościła na dobre!

 • Szpilki na Giewoncie

  Premierowa, 4. seria "Szpilek na Giewoncie" to całkowicie nowe otwarcie dla tej historii nowi bohaterowie i ich humorystyczne perypetie albo liryczne wzruszenia...

 • Anna Czartoryska chce mieć dużą rodzinę

  Anna Czartoryska ("Cisza nad rozlewiskiem", "Szpilki na Giewoncie", "Facet (nie)potrzebny od zaraz") lada moment zostanie mamą. Wie, że po urodzeniu dziecka na pewien czas będzie musiała zrezygnować z pracy, ale jest przekonana, że ten "odpoczynek" od aktorstwa nie potrwa długo.

 • Szpilki na Giewoncie

  ...w Warszawie Bartek, sprowokowany przez właścicielkę nocnego klubu, Xenię (Anna Czartoryska), zachwyca publiczność grą na skrzypcach. Jasiek spotyka w stolicy Zosię.

 • Szybkie tempo Anny Czartoryskiej

  - Talent osób, które nas otaczają, dodaje nam skrzydeł. Chce się w tym uczestniczyć, bo nakręca nas energia całej ekipy. Jestem pełna podziwu dla dziewczyn. Zdradzę, że poszalejemy - mówi Anna Czartoryska.

 • Szpilki na Giewoncie

  ..., Xenię (Anna Czartoryska), zachwyca publiczność grą na skrzypcach. Jasiek spotyka w stolicy Zosię.

 • Wredna Czartoryska-Niemczycka

  31 stycznia na ekrany kin wejdzie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znalazła się debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka.

Zdjęcia na temat: czartoryska szpilki na giewoncie
Wideo na temat: czartoryska szpilki na giewoncie
 • "Myśli głównie o sobie"

  Anna Czartoryska, serialowa Xenia, opowiada o tym, co czeka jej bohaterkę w nowym sezonie "Szpilek na Giewoncie".

Dyskusje na temat: czartoryska szpilki na giewoncie
 • Re: Szpilki na Giewoncie

  Dobrze, ze jest funkcja FF i mozna sceny z Czartoryska pomijac. Masakryczna aktorka(piekna kobieta). Ogladam te serie tylko ze wzgledu na Lucyne i Aniele. Te mlode aktoreczki sa potwornie irytujace. I juz!

 • Re: Lubię święta

  Szpilki na giewoncie nie są te same bez Magdy Schejbal - uwielbiałam ją w tej roli i tylko dlatego , że ona tam grała to ogladałam ten serial a od kiedy tam nie gra nawet nie przełączam kanału na ten film. Czartoryska to tam zupełnie nie pasuje. Jak grała Magda było tak zabawnie , że cały tydzień czekałam żeby zobaczyć kolejny odcinek. Szkoda , że jej tam już nie ma..;(