• Informacje na temat:

  czartoryska wesele

Artykuły na temat: czartoryska wesele
 • Anna Czartoryska pogodziła się z teściową!

  ..."Księżniczka" od dłuższego czasu nie dogadywała się z bogatą teściową, która ponoć miała ambicje, aby zrobić z nich polską rodzinę królewską. Pani Katarzynie marzyło się wielkie wesele syna, ale młodzi nie do końca podzielali jej zdanie i wzięli cichy ślub bez udziału mediów. Czartoryskiej mina zrzedła w momencie, gdy teściowa wygadała się w mediach, że zostanie babcią. Jak donosiły tabloidy...

 • To będzie ślub jak z bajki

  Data ustalona, zaproszenia w drukarni! 8 czerwca przyszłego roku Anna Czartoryska (28 l.) i Michał Niemczycki (31 l.) powiedzą sobie sakramentalne "tak" w warszawskim kościele na Bielanach.

 • Czartoryska uległa przyszłej teściowej

  Miało być skromnie, a będzie wystawnie i z pompą. Anna Czartoryska (28 l.) w końcu odpuściła i pozwoliła, by ślub zorganizowała jej przyszła teściowa.

 • Ach, co to były za śluby!

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Ciszy nad rozlewiskiem", Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej"... Co je łączy? To aktorki, które w mijającym roku stanęły na ślubnym kobiercu! 2013 rok przejdzie do historii polskiego show-biznesu jako rok spektakularnych i szeroko komentowanych w prasie ślubów.

 • Czartoryska dostanie willę za kilka milionów!

  Anna Czartoryska (29 l.) i Michał Niemczycki (32 l.) mogą mówić o sobie, że są prawdziwymi szczęściarzami. W końcu nie każda para młoda zaczyna nowe życie w wartej kilka milionów rezydencji, nie(...) ma odbyć się huczne wesele, na którym Ania i Michał jeszcze raz, tym razem w obecności kilkuset gości, złożą sobie przysięgę. Dr Pomponik gratuluje tak szczodrych teściów!

 • Adamczyk i Rosati: Będzie ślub?

  Miłość kwitnie! Weronika Rosati i Piotr Adamczyk wreszcie pojawili się razem publicznie. Miało to miejsce na gali Festiwalu Twórczości Filmowej w Lipnie, na której aktor odebrał nagrodę za osiągnięcia zawodowe.

 • Czartoryska chce udobruchać zawiedzione przyjaciółki...

  O tym, że wesele dziedziczki znanego arystokratycznego rodu i syna milionera będzie niezwykle wystawne, mówiło się od wielu miesięcy. Państwo młodzi woleli jednak skromny ślub, z dala od wścibskich gapiów. I udało się! Świadkami uroczystości była zaledwie garstka osób z najbliższej rodziny.  Chytry plan małżonków udał się, ale nie wszystkim to się do końca spodobało. Wszystko odbyło się bowiem...

 • Adamczyk: Kariera czy ślub?

  Choć Piotr Adamczyk dementuje pogłoski o kwietniowym ślubie, jednocześnie nie chce zostać starym kawalerem. Tłumaczy, że na razie są z narzeczoną po prostu zbyt zapracowani.

 • Czartoryska boi się, że gapie zniszczą jej ślub!

  ...najdrobniejszy szczegół. To ona wpadła na pomysł, aby wesele odbyło się w odrestaurowanym dworku z ogrodem. Całość mają uświetnić występy prawdziwych gwiazd. Faktycznie Czartoryska powinna obawiać się tłumu(...)Anna Czartoryska ( 29 l.) i Michał Niemczycki ( 32 l.) zamierzają na swój nadchodzący ślub zatrudnić armię ochroniarzy. Wszystko po to, aby tego ważnego wydarzenia nic nie zakłóciło. "Ania boi się...

 • Teściowa Czartoryskiej: Nie będzie żadnego wesela!

  Po cichym i zaskakującym ślubie Anny i Michała do kolorowej prasy trafiły informacje, że jeszcze nic straconego, bo w czerwcu ma odbyć się huczne wesele na kilkaset osób. Okazuje się, że i tutaj szykuje się spore rozczarowanie...