• Informacje na temat:

  czartoryska wojewódzki

Artykuły na temat: czartoryska wojewódzki
 • Wojewódzki i Czartoryska udają romans?

  Od kilku tygodni często można spotkać ich razem. Anna Czartoryska (27 l.) i Kuba Wojewódzki (48 l.) wspólnie odwiedzają modne warszawskie knajpki i kluby. Razem także bawili się w Gdyni na koncercie Prince'a. Czyżby ta znajomość miała już wkrótce przerodzić się w coś poważnego? W końcu obydwoje są wolni i atrakcyjni. Po raz pierwszy Ania i Kuba spotkali się w czasie castingu do programu "Idol...

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Kuba spotyka się z Czartoryską!

  ..."Może wpadniesz do mnie i posłuchamy sobie razem płyty? Albo lepiej! Ja wpadnę do ciebie!", zagadywał Annę Czartoryską (27 l.) Kuba Wojewódzki (47 l.), kiedy ta na początku czerwca była gościem(...)", zapewnia kolega dziennikarza. Co zabawne, do znajomości z Kubą dorosnąć musiała także Czartoryska. Poznali się siedem lat temu, kiedy Ania brała udział w "Idolu". Śpiewała piosenkę zespołu The Doors...

 • Romans czy biznes?

  Podobno Kubę Wojewódzkiego i Annę Czartoryską łączy coś poważnego. Ale czy na pewno? Dla rozgłosu czasem warto udawać nawet miłość.

 • Czartoryska kręci z Wieczorkiem?

  O tym, że Anna Czartoryska (27 l.) i Krystian Wieczorek (36 l.) mają się ku sobie, plotkuje już niemal cała ekipa serialu "Życie nad rozlewiskiem".

 • Rozważna i... drapieżna

  Nad rozlewiskiem nie zawsze jest sielsko i miło. Buzują namiętności. Kipią frustracje. Tylko dom Pauli i Sławka nieoczekiwanie stał się ostoją szczęścia i spokoju. Jak oni to zrobili?

 • To Kuba ją do tego namówił!

  Anna Czartoryska poszła za radą Kuby Wojewódzkiego i właśnie spełniła swoje wielkie marzenie!

 • Deklasacją konkurencji przez programy i gwiazdy TVP zakończyła się poniedziałkowa, 14. gala wręczenia Telekamer "Tele Tygodnia". W głównych kategoriach plebiscytu triumfowały wyłącznie programy i artyści związani z produkcjami publicznego nadawcy.

 • Co czuła, gdy pisano o niej "dziewczyna Adamczyka"?

  Anna Czartoryska, jak na księżniczkę przystało, trzyma klasę i o swoim byłym ukochanym, Piotrze Adamczyku, mówi niewiele...

 • Katarzyna Zielińska ("Barwy szczęścia") i Piotr Adamczyk ("Czas honoru") zdobyli statuetki Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 dla najlepszych aktorów. W kategoriach serialowych triumfowały: "Barwy szczęścia" (serial codzienny) i "Ojciec Mateusz" (serial cotygodniowy).

Wideo na temat: czartoryska wojewódzki
 • Facet (nie)potrzebny od zaraz

  Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) - koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki - Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać...