• Informacje na temat:

  czaruje głosem

Artykuły na temat: czaruje głosem
Zdjęcia na temat: czaruje głosem
Wideo na temat: czaruje głosem
 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Ona

  Ona

  Akcja filmu Spike'a Jonze rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Samotny pisarz Theodore Twombly (Joaquin Phoenix) zakupił właśnie nowe oprogramowanie komputerowe, które ma wychodzić naprzeciw wszystkim oczekiwaniom użytkownika. Ku swojemu zaskoczeniu Theodore odkrywa, że zakochał się w swoim systemie operacyjnym (mówiącym głosem Scarlett Johansson).

 • Chico i Rita

  "Chico i Rita" to opowieść o wielkiej miłości utalentowanego pianisty Chico i pięknej, obdarzonej niezwykłym głosem Rity. Ich wspólna historia zaczyna się na Kubie w 1948 roku, ale los rzuci kochanków do Nowego Jorku, Paryża, a nawet Hollywood. Bohaterów opartego na prawdziwej historii filmu połączyło pożądanie i muzyka, która odgrywa w "Chico i Rita" niezwykle ważną rolę. Na doskonałej ścieżce dźwiękowej usłyszymy jazz, cubop, mambo, sambę... To one nadadzą rytm gorącemu uczuciu. Miłość jest...

Dyskusje na temat: czaruje głosem
 • Re: "Kojak": Twardziel o złotym sercu

  Kojak to prawdziwy dżentelmen. Nie da się przejść obojętnie obok jego twórczości. Dodał bym jeszcze, że oprócz aktorstwa zajmował się śpiewaniem. Sam posiadam 2 albumy w wersjach winylowych. Wspanialne się tego słucha, facet czaruje swoim głosem. Pozdrawiam fanów i miłośników porucznika.

 • Re: Jerzy Zelnik zachwycał swoją urodą...

  nadal czaruje swoim niskim głosem i przenikliwym spojrzeniem" - nietety tylko tym moze czarować niczym WIĘCEJ

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Filip, Filip i jeszcze raz Filip, nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli, a już na pewno nie Adamczyka , to byłaby wielka porażka. Filip już nie raz udowodnił, że potrafi zagrać amanta, który czaruje, uwodzi, flirtuje , wprost elektryzuje kobiety swoim urokiem , spojrzeniem , uśmiechem i głosem . Nad czy tu debatować to jedyny i niezastąpiony kandydat do roli Karola, który gwarantuje 100