• Informacje na temat:

  czego nie wolno

Artykuły na temat: czego nie wolno
 • Anna Polony: Życie jej nie oszczędzało!

  Anna Polony (77 l.) cierpiała, gdy mąż porzucił ją dla innej. Drugi mężczyzna, którego pokochała, też nie mógł jej ofiarować tego, czego pragnęła. Cały świat runął, gdy go nagle utraciła.

 • "Timbuktu" : Cicha wojna na pustyni

  Palenie jest zabronione. Muzyka jest zabroniona. Nie wolno grać w piłkę nożną. Jesteśmy w Timbuktu. Mieście, nad którym władzę objęli dżihadyści i gdzie święta wojna dotyka zwykłych, ludzkich spraw.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie chodzi do wróżki. Przepowiedziała jej...

  Małgorzata Rozenek-Majdan (czuje się na dwadzieścia parę) regularnie odwiedza wróżkę, która doradza jej i ostrzega przed różnymi przeciwnościami losu. Podczas jednej z wizyt usłyszała zaskakujące słowa.

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest

 • Natalia Kukulska wciąż cierpi po tej stracie. To był dla niej wielki cios

  Po tragicznej śmierci mamy, Anny Jantar, babcia prowadziła Natalię Kukulską (43 l.) za rękę, do czasu, aż sama stała się dorosła i założyła własną rodzinę. I choć odeszła trzy lata temu, wokalistka dotąd nie uporała się z tą stratą.

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Stanisław Janicki: Na nic w życiu nie jest za późno!

  Jego życie to gotowy scenariusz na kinowy hit. Właśnie wyszła książka o Stanisławie Janickim (85 l.), dziennikarzu, filmowcu, pisarzu, scenarzyście, krytyku filmowym i gospodarzu kultowego programu "W Starym Kinie". "Dobremu Tygodniowi" pan Stanisław opowiada o swoim miejscu na ziemi, problemach ze zdrowiem i miłości do sporo młodszej kobiety, z którą rok temu w tajemnicy wziął ślub...

 • Borys Lankosz: Przeciw przesądom

  Film przeciw przesądom - tak dotykające tematu relacji polsko-żydowskich "Ziarno prawdy", które w piątek, 29 stycznia, wchodzi do kin, nazywa Borys Lankosz. Jak podkreślił reżyser, jego cel jest taki, by "ludzie po tym filmie chcieli spokojnie rozmawiać, a nie rzucać się na siebie".

 • Dorota Kolak dumna z córki. Poszła w jej ślady!

  Kiedy córka Katarzyna któregoś dnia oświadczyła jej, że chce zdawać do szkoły teatralnej, nie kryła przerażenia. Dziś jest z niej dumna...

 • Stefano Terrazzino: Śpiewam całym sercem

  Wiele osób odradzało mu udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ale on się uparł. Teraz jest jednym z faworytów!

Dyskusje na temat: czego nie wolno