• Informacje na temat:

  czekoladowa gwiazda

Artykuły na temat: czekoladowa gwiazda
 • Czekoladowe życie

  Jakub Świderski, czyli Norbert Piątkowski z "Klanu", uwielbia słodycze. Żartuje, że ciężko by mu było żyć bez czekolady, która dodaje energii i uwalnia hormon szczęścia.

 • Omenaa Mensah napisała o życiu w Polsce

  Jak wygląda życie czekoladowej kobiety w Polsce, dowiemy się z nowej książki Omeny Mensah. W "Gorzkiej czekoladzie" gwiazda telewizji pisze o wyboistej drodze, którą musiała pokonać, by w końcu osiągnąć sukces.

 • Gwiazdy po latach: "Detektyw Monk"

  Nieprzeciętnie spostrzegawczy Adrian Monk był pracownikiem wydziału zabójstw, do momentu, w którym, jak na ironię, zamordowano mu żonę. Wtedy przeżył załamanie nerwowe i przez trzy lata nie wychodził z domu. Jego szef, kapitan Stottlemeyer zatrudnił pielęgniarkę, Sharonę Fleming, która pomogła detektywowi w powrocie do normalnego życia. Niestety, ze względu na swoje liczne nerwice, natręctwa i fobie (m.in. paniczny lęk przed zarazkami, mlekiem, lodowcami i tłumem) Monk nie został przyjęty z...

 • Oscary 2015: Co na kolację?

  Już w nocy z niedzieli na poniedziałek, 22/23 lutego, poznany laureatów najważniejszych nagród filmowego świata. Cała Polska trzyma kciuki za "Idę" - po deszczu nagród, jaki spadł na film, apetyt na złotą statuetkę znacząco wzrósł. Tymczasem dowiedzmy się, co zjedzą laureaci Oscarów?

 • ​Gwiazdy na premierze filmu „Supermarket”

  Cezary Pazura i Paweł Wilczak, czyli prezes Malicki z „Siły wyższej” i Jacek Lisowski z „Reguł gry”, uświetnili swoją obecnością premierowy pokaz filmu „Supermarket”, który na ekrany polskich kin wejdzie w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia.

 • "Annie": Sierota i milioner

  Czy to możliwe, by polubili się ludzie tak od siebie różni? Pewne jest jedno. Gdy sierotka Annie wpadnie na miliardera Benjamina, życie obojga ulegnie zmianie. Piosenki, łzy i śmiech, czyli idealny przebój na święta.

 • Gwiazdy wybrały Superprodukty 2011

  .... Z szybkowarem, który przetestowałam, gotowanie okazało się naprawdę proste, a potrawy w nim ugotowane były pyszne - powiedziała gwiazda "Na Wspólnej" podczas gali Superproduktu "Świata Kobiety" 2011. Wśród...

 • Czekoladowe święta Beckhamów

  Nietypowy prezent pod choinkę sprawił swojej żonie David Beckham (29 l.), kapitan piłkarskiej reprezentacji Anglii i gwiazda Realu Madryt. Victoria Beckham, 31-letnia była wokalistka Spice Girls otrzyma ... czekoladową fontannę.

 • Święta po latynosku

  My mamy pierogi – oni zupę z limonek. Nam prezenty przynosi Mikołaj, im Dzieciątko Jezus. Zdradzamy, jak wygląda Boże Narodzenie w domach gwiazd telenowel!

 • Czekoladowy Elton John

  Sir Elton John jak żywy, cały z czekolady, stoi od wtorku, 14 czerwca, w Gabinecie Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie. Do wyrzeźbienia figury naturalnej wielkości zużyto 126 kg czekolady.