• Informacje na temat:

  czernecki

Artykuły na temat: czernecki
 • Michał Czernecki stanął przed trudną decyzją

  Zawodowy sukces Michała Czerneckiego (40 l.) staje się dla niego i jego bliskich źródłem coraz większego problemu. W związku z tym aktor i jego żona mają teraz nie lada dylemat...

 • Katarzyna Dąbrowska: Z "Na dobre i na złe" na plan "rodzinki.pl"

  Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z "Na dobre i na złe", wystąpi gościnnie w serialu "rodzinka.pl". Poznaj szczegóły!

 • Michał Czernecki: To nie koniec rozłąki z żoną!

  Michał Czernecki nie ukrywa, że decyzja producentów serialu TVP mocno go zszokowała. Co dalej?

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • "Diagnoza": Michał Czernecki gra w serialach dla pieniędzy?

  Michał Czernecki, czyli doktor Piotr Sadzik z "Diagnozy" i Paweł Melech z "Leśniczówki", uważa, że w Polsce powstaje coraz więcej świetnych seriali. - Produkcje telewizyjne realizowane w naszym kraju są dziś na naprawdę dobrym poziomie - mówi i dodaje, że zawsze chętnie przyjmuje propozycje udziału w serialach.

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • Michał Czernecki sięgnął dna. O wszystkim opowiedział w nowej książce

  Michał Czernecki (40 l.), chłopak z Zagłębia, który doświadczył trudnego dzieciństwa, dwóch prób samobójczych i depresji. Choć odbił się od dna, jego walka wciąż trwa. O wszystkim opowiedział w niedawno wydanej książce. Wspomnienia odżyły na nowo.

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "Diagnoza": Michał Czernecki planuje przeprowadzkę ze Śląska do Warszawy

  Michał Czernecki, czyli doktor Piotr Sadzik z "Diagnozy" i Paweł Melech z "Leśniczówki", nie kryje, że przywiązuje się do miejsc, ale odkąd większość swojego czasu spędza na planach seriali w stolicy i w domu w Będzinie jest rzadkim gościem, poważnie myśli o przeprowadzce z żoną i synami do Warszawy.

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

Zdjęcia na temat: czernecki
Wideo na temat: czernecki
 • Michał Czernecki chciał popełnić samobójstwo

  Aktor Michał Czernecki w rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedział o dwóch próbach samobójczych. Dlaczego chciał targnąć się na życie? (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Wojenne dziewczyny": Michał Czernecki o serialu

  Michał Czernecki (serialowy Witek) opowiada o "Wojennych dziewczynach, o swoim bohaterze, jego relacjach z Ewką (Vanessa Aleksander) oraz o tym, co odróżnia najnowszą produkcję TVP od "Czasu honoru". - Cały nasz wysiłek polega na tym, żeby dać temu serialowi kobiecą optykę postrzegania świata. Witek jakoś się w tą optykę wpisuje. Tutaj nie ma wielu ludzie niezłomnych, nie ma takich bohaterów

 • "Ciało więdnie, poczucie humoru nie" - Michał Czernecki zna receptę na udany związek

  Michał Czernecki niezwykle ceni osoby, które mają poczucie humoru i potrafią z dystansem podejść nawet do najbardziej skomplikowanej sytuacji, bo to rozwiązuje wiele problemów. - Mam 40 lat, widzę, że to ciało nie jest takie, jak było 20 lat temu i że ono zwiędnie prędzej czy później, a poczucie humoru jest czymś, co nie więdnie nigdy i w tym upatruję naszej wzajemnej atrakcyjności do końca

Dyskusje na temat: czernecki