• Informacje na temat:

  czerpie inspiracje

Artykuły na temat: czerpie inspiracje
 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka czerpie frajdę z pracy

  Gwiazda „Na dobre i na złe” oraz „Rancza”, Emilia Komarnicka, przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Zdradziła nam również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  Żartuje, że jest "etatową babcią" i bardzo się z tego powodu cieszy. Kocha poezję - za wzruszenia oraz liczne inspiracje. Nigdy się nie nudzi, bo w jej życiu ciągle coś się dzieje.

 • CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

  Ekipa CSI usiłuje powstrzymać seryjnego mordercę, który czerpie inspirację z "Piekła" Dantego. Na kolejną ofiarę zabójca upatrzył sobie córkę Brassa.

 • "Co leci w sieci": Nowy program TVP2

  Już w pierwszą niedzielę października w TVP2 ożyją najlepsze kabaretowe tradycje: humor i absurd wymieszany z groteską oraz przewrotna piosenka w wykonaniu wyjątkowych artystów. "Co leci w sieci" czerpie z najlepszych komediowych wzorców. Wybitni aktorzy i mistrzowie kabaretu będą w błyskotliwy sposób komentować życie publiczne, nasze zwyczaje i słabości oraz współczesne mody.

 • "Na dobre i na złe": Gra idzie o życie

  – Nie wiem, jakie plany mają wobec Ewy scenarzyści – mówi aktorka, która pojawiła się w serialowej Leśnej Górze. Nam opowiada o zawodowych wyzwaniach i inspiracjach.

 • "Kuchenne rewolucje"... od kuchni

  Co sprawia, że nie tylko rewolucja się udała, ale atmosfera w odmienionej restauracji jest wyjątkowa? - Kluczem są ludzie, naturalność i przyjemność ich poznawania - mówi Magda Gessler. Sprawdziliśmy, jak powstaje finałowa kolacja!

 • Karol Strasburger o swoim sukcesie: "Jestem królem sucharów"

  ...". I bardzo fajnie. To jest dla mnie pewnego typu, mogę powiedzieć śmiało, sukces' - mówi. Zdradza też, że jego żarty to improwizacja, bo zwykle nie planuje, w jaki sposób zacznie program. Inspiracje czerpie od uczestników i zgromadzonej publiczności. Przyznał też, że czasami jego żarty odbierane są jako seksistowskie, ale dla niego nie stanowi to problemu, ponieważ "lubimy takie pieprzne żarciki...

 • Katarzyna Ankudowicz: Dziewczyna z sąsiedztwa

  Teraz daje z siebie 100% w show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • "Prawdziwe zbrodnie": Kulisy wstrząsających morderstw

  ...i autorka kryminałów oraz Dominika Słapczyńska z Centralnego Laboratorium Kryminalistycznego. pani Katarzyna Bonda opowie nam m.in. skąd czerpie inspiracje do swoich powieści kryminalnych. Dominika...

 • Ewa Wachowicz: Walka do ostatniego dania

  Szykuje się emocjonujący finał. Trzech uczestników stanie do boju o tytuł "Top Chefa" i 100 tys. złotych. - Każdy z tej trójki ma szansę - przyznaje Ewa Wachowicz.

Wideo na temat: czerpie inspiracje
 • "Pakt": Łukasz Simlat o tym, skąd czerpie inspiracje

  Skąd aktorzy czerpią inspiracje do swoich ról? Na to pytanie odpowiada Łukasz Simlat.

 • 7 psychopatów

  Marty (Colin Farrell) potrzebuje inspiracji do swojego scenariusza pt. "Siedmiu Psychopatów". Jego najlepszy przyjaciel Billy (Sam Rockwell) jest bezrobotnym aktorem, a z życiowej konieczności złodziejem... psów. W niecodziennym biznesie pomaga mu Hans (Christopher Walken), człowiek głęboko religijny, z gangsterską przeszłością. Kiedy kumple Martiego ukradną ukochanego pupila psychopatycznego mordercy, Marty będzie miał aż nadto pomysłów na skończenie scenariusza. Tylko czy przeżyje, by go...

 • Monika Olejnik chwali się bogactwem! "Nigdy nie wypożyczam ubrań"

  Monika Olejnik (60 l.) na jednej z ostatnich imprez pochwaliła się, że na celebryckie spędy ubiera się sama i nie korzysta z porad stylistów. Inspiracje czerpie z głowy, zaś pisma modowe przegląda jedynie u fryzjera, bo na co dzień nie ma na to czasu. Dziennikarka TVN jest tak bogata, że na szczęście sama nigdy nie wypożycza kreacji, a wręcz odwrotnie - inne osoby pożyczają od niej. Nie chciała

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

Dyskusje na temat: czerpie inspiracje
 • Re: "Elif": Taka mała, a tyle ma pracy

  Nie ściemniaj... nawet sam kot Prezesa tego nie ogląda bo jest na to zbyt inteligentny - woli jak mu jego Pan książki czyta. Ale podobno Grzesiu z Chetyna nie może się oderwać od tych seriali, dlatego je emitują - żeby zrobić mu przyjemność i żeby nie zajmował się zbyt często tym, czego nie potrafi, czyli polityką :) Widać po zębach, że nawet czerpie inspiracje z tych filmów i zrobił sobie