• Informacje na temat:

  czerski

Artykuły na temat: czerski
 • "Na Wspólnej": Koniec romansu Oli i Czerskiego

  Olka (Marta Wierzbicka) na własnej skórze przekona się, że Czerski (Mariusz Zaniewski) to ściemniacz i zdrajca, dlatego zakończy swój burzliwy romans! Poznaj szczegóły!

 • Marta Wierzbicka: Nie mam się z czego tłumaczyć

  Ma sprawdzony patent na przetrwanie sylwestrowej nocy. Marta Wierzbicka, uczestniczka drugiej polsatowskiej edycji programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars", zdradziła również, dzięki komu 10 lat temu znalazła się na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Żona wyrzuci Czerskiego z domu!

  Na jaw wyjdzie, że Mariusz Czerski (Mariusz Zaniewski), szef Olki (Marta Wierzbicka), pokłócił się z żoną i nie ma gdzie mieszkać. Będzie nocował w... biurze. Sprawdź szczegóły!

 • Rusza Obscene Extreme

  W znanym na pamięć fanom ekstremalnej muzyki, malowniczo położonym ośrodku "Na Bojisti" w czerskim Trutnowie rusza dziś (10 lipca) X edycja popularnego Obscene Extreme Festival.

 • "Na Wspólnej": Czerski wynajmie miejsce schadzek!

  Olka (Marta Wierzbicka) i jej żonaty szef Mariusz (Mariusz Zaniewski) nie będą już musieli martwić się tym, że nie mają gdzie uprawiać seksu. Czerski wynajmie dla nich intymne miejsce schadzek!

 • Maciej Ślesicki na planie

  Sceną ślubu, z którego ucieka narzeczony, rozpoczęły się w środę, 2 października, w Czersku, zdjęcia do filmu "Show" Macieja Ślesickiego. W nowej polskiej komedii wystąpią Cezary Pazura , Dorota Segda, Jerzy Stuhr i Joanna Pierzak.

 • "Na Wspólnej": Oto żona Czerskiego! Przyłapie męża w dwuznacznej sytuacji z Olą!

  ...i konwencjonalnie. Czerski zapyta, co jest powodem takiego jej zachowania. - W pracy trzeba być rzeczowym i konkretnym, aby nie stwarzać niepotrzebnych komplikacji - wytłumaczy młoda Zimińska. - Sam przecież dałeś mi do zrozumienia, jakie jest moje miejsce w szeregu. - Ale nie żywię o to żalu - nieszczerze zapewni.   Czerski da Oli do zrozumienia, że ostatnio miał osobiste problemy. Przyzna, że nie...

 • Spotkanie z legendą

  W czwartkowej (29 listopada) audycji "Misterium dźwięku i słowa" w Radiu Bez Kitu gościem specjalnym będzie grupa Hellias - legenda polskiego thrash metalu.

 • "Na Wspólnej": Żona Czerskiego brutalnie rozprawia się z Olą!

  Do czego zdolna jest kobieta, która nakrywa męża na zdradzie i to na dodatek z dużo młodszą od siebie kochanką? Jak silna musi być kochanka, żeby przeżyć starcie z dojrzałą i pewną siebie, żoną swojego faceta? Przekonamy się o tym już dziś, kiedy żona Czerskiego niezapowiedzianie wpadnie do jego mieszkania, a drzwi otworzy jej półnaga Ola!

 • Turbo: Wojciech Hoffmann w szpitalu

  Najbliższe koncerty grupy Turbo zostały odwołane w związku z tym, że Wojciech Hoffmann, gitarzysta metalowej formacji, trafił do szpitala.

Zdjęcia na temat: czerski
Dyskusje na temat: czerski