• Informacje na temat:

  czerwona nić

Artykuły na temat: czerwona nić
 • Amerykańska celebrytka i gorszycielka Courtney Stodden (21 l.) wybrała się ze swoim mężem Dougiem Hutchisonem (55 l.) na kolację do jednej z restauracji w Nowym Jorku. Kreacja, na którą dziewczyna zdecydowała się tego wieczoru, podkreśliła (a raczej odsłoniła) biust, który został "nadmuchany" specjalnie dla małżonka. Warto przypomnieć, że para pobrała się pięć lat temu, gdy Courtney była jeszcze niepełnoletnia. Obecnie to jedna z najchętniej fotografowanych celebrytek w Stanach. Dalibyście...

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Justyna Steczkowska w czerwonym futerku kupuje łakocie

  Justyna Steczkowska (45 l.) po aferze ze swoim menedżerem zniknęła z show-biznesu. Nie pojawia się na bankietach, w telewizjach śniadaniowych. Nie wiadomo również, czy wróciła do męża, tak jak donosiły tabloidy. Paparazzi spotkali ją ostatnio przed cukiernią Magdy Gessler - ubrana w czerwoną kurtkę z futerkiem i wysokie buty wyskoczyła po łakocie. Później, jakby nigdy nic, wsiadła za kółko swojego nowego wozu i zniknęła. Cała Justyna!

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • Michał Figurski: Zdarzyło mi się brać viagrę. Najpierw morda się robi czerwona...

  ...się brać viagrę. Próbowałem. Najpierw morda się robi czerwona. Ale efekty są. W moim stanie zdrowia to są incydenty, gdzie coś nie domaga" - cytuje wypowiedź Michała "Super Express".

 • Kto z kim spędzi Walentynki?

  Walentynki to czas na kino, romantyczną kolację... 14 lutego nikt nie chce być sam. Gwiazdy z pierwszych stron gazet także mają z kim świętować.

 • Doda i Julia Wieniawa walczą o uwagę na czerwonym dywanie w Cannes!

  Festiwal filmowy w Cannes jest jedną z najważniejszych imprez z świecie filmu. Od lat nie brakuje także polskich gwiazd na tym czerwonym dywanie, dla których jest to wielkie przeżycie. Tym razem na gali zadebiutowała Julia Wieniawa (19 l.), która nie potrafiła ukryć stresu, a także Doda (34 l.), która już miała okazję obeznać się z wielkim światem.

 • Anna Mucha: Nie jestem ofiarą

  Anna Mucha ma własne zdanie na każdy temat i zawsze zaciekle broni swoich poglądów. Niedawno wywołała burzę, ponieważ wyznała Magdzie Mołek, że była molestowana.

 • Seweryn Krajewski nie odpuszcza kolegom z Czerwonych Gitar!

  A wydawało się, że sąd ostatecznie rozstrzygnął już tę sprawę…

 • Recenzja Kukiz "Zakazane piosenki": Frajda dla skinheada

  Kto nie pamięta - Paweł Kukiz to taki prawicowy publicysta-celebryta. Który ongiś był muzykiem. Dziś znów wydaje płytę. Bardziej publicystyczną, niż muzyczną.

Zdjęcia na temat: czerwona nić
Wideo na temat: czerwona nić
 • Olga Frycz o odejściu z "M jak miłość": Chcę grać rzeczy bardziej ambitne, ale to fajny serial

  dzwoni kolega z pracy, niejaki Mark. Od razu uzna, że nie jest to ani normalne, ani właściwe. W głowie zapali mu się czerwona lampka ostrzegawcza. Czyżby Ala miała coś na sumieniu? Czy podczas gdy on zajmował się jej córeczką Basią (Gabriela Raczyńska), ona dopuściła się w Anglii zdrady małżeńskiej? Tego na razie nie wiadomo... Możemy już natomiast ujawnić, że Ala będzie wściekle zazdrosna o pon